Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 919 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Vrah Srbů: „Zabil jsem je a kdo mi co může udělat!“ (Svědectví u soudu za masakr Srbů v Chorvatsku) Tisk Email

Neděle, 22. ledna 2012Franko Drljo, bývalý příslušník chorvatské armády v jednotce Mladena Markače, ve vesnici Grubori u Kninu 25. Srpna 1995 po operaci „Bouře“ bestiálně zavraždil šestici Srbů, starce a stařeny.

Frano Drljo, bývalý příslušník chorvatské armády v jednotce Mladen Markače, brutálně zabil šest Srbů, starce a stařeny ve vesnici Grubori blízko města Knin 25. srpna 1995, po skončení operace „Bouře“, řekl v Záhřebu svědek procesu, při kterém se projednávají válečné zločiny.

Svědek, bývalý člen protiteroristické jednotky Lučko Neven Juričić, podal dramatické svědectví a obvinil bývalého spolubojovníka z masakru Srbů a vypalování jejich domů.

„Mělo to být rutinní sledování terénu, ale když jsem prošel obcí, viděl jsem hořící dům, a nakonec dvě těla, staršího muže a ženu.

Po návratu z akce nás generál Markač seřadil a velmi emotivně reagoval, a dal nám na vědomí, že se něco takového nemělo stát. Drljo se tehdy bránil a vykřikl: Udělal jsem to a kdo mi co může udělat!“, vypověděl Juričić.

Za zločin obvinil i třetího obviněného Igora Beneta, který byl nalezen mrtev, oběšen na stromě, v listopadu 2011. Juričić však uvedl, že ani Drlju ani Beneta neviděl střílet.

Zdroj: http://www.kurir-info.rs/planeta/ubica-srba-poubijao-sam-ih-i-ko-mi-sta-moze-173360.php překlad vd