Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 23 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Již zítra - sobota 24. 3. 2012 ve 20,00 hod. - Mostecká ulice v Praze - pietní akt k výročí barbarského bombardování Srbska v roce 1999 Email


Přátelé, přijďte s námi zavzpomínat na oběti nesmyslného a barbarského bombardování Jugoslávie letouny NATO v roce 1999.

Sejdeme se v Mostecké ulici na Malé Straně 24.3.2012 ve 20,00 hod. - v době, kdy před 13 lety dopadly na Srbsko první bomby a zabily první srbské děti a civilisty.

Připomeneme si, že bombardování mělo zajistit vítězství zločinné kosovsko-albánské narkomafie nad jugoslávským sociálním a multietnických státem. Připomenem si  spoluvinu české vládnoucí "elity" na tomto útoku, proti našim odvěkým srbským a černohorským přátelům a bratřím, s kterými nás pojí podobné historické skutečnosti a zkoušky.

Připemeneme si i to, jak dnes Evropská unie pod německým vedením vydírá Srby a Srbsko a porušuje mezinárodní právo a nepokrytě straní kosovsko-albánským válečným zločincům a obchodníkům s lidskými orgány.

Hanba agresorům! Na oběti nikdy nezapomeneme!