Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 143 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
T. Nikolić: Chránit Srby a jejich práva Email

Pátek, 8. června 2012Nový srbský prezident Tomislav Nikolić oznámil, že vláda a všechny státní instituce musí udělat všechno pro zabezpečení ochrany práv občanů Srbska, kteří žijí na Kosovu a v Metochii a prohlásil, že problém této provincie se musí řešit výhradně pokojnými a demokratickými prostředky.

Jak bylo uvedeno v oznámení tiskové služby prezidentského úřadu, Nikolić vedl rozhovory se starosty obštin ze severu Kosova a s šéfem Kosovsko-mitrovického okresu. V oznámení stojí, že prezident Nikolić slíbil uspořádat rozhovory, při kterých

by bylo dosaženo konsenzu srbských politických činitelů.

Prezident Nikolić zdůraznil, že srbská vláda a všechny státní instituce musí udělat vše, co je v jejich silách k ochraně bezpečnosti a práv občanů Srbska, kteří žijí na Kosovu. Vyzval občany jižní srbské provincie, aby nereagovali na provokace a zdrželi se násilných akcí proti příslušníkům mezinárodních civilních i vojenských organizací, které působí na Kosovu.

Nikolić hovořil se starosty Kosovské Mitrovice, Zubina Potoka, Zvečan a Leposaviće s Krstimirem Pantićem, Dragišou Milovićem, Brankem Ristićem a Slavišou Ninićem a s náčelníkem  Kosovsko-mitrovického okresu Radenkem Nedeljkovićem.

Starostové čtyř obštin v severním Kosovu a Metochii Tomislavu Nikolićovi popsali problémy Srbů v jižní srbské provincii, a zejména nedávné události.
Jak se říká v prohlášení, Nikolič za několika dnů bude mluvit s delegací Srbů, kteří žijí na Kosovu a v Metochii na jih od řeky Ibar.

Zdorj:  http://kimenovine.wordpress.com/ 07.06.2012 | 16:28 překlad VH