Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 228 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Rozbíjení JugosláviePrezident Tadić: Falšování dějin v Kosovu PDF Tisk Email

CETINJE – Prezident Srbska Boris Tadić 4. června tohoto roku, při setkáni prezidentů jihoevropských států v černohorském Cetinje, vyzval UNESCO, Radu Evropy a další mezinárodní organizace aby odsoudily pokusy dočasných kosovských institucí padělat dějiny, při kterých si přivlastňují srbské kulturní dědictví v Kosovu a Metochii.


 „Vládnoucí garnitura v Prištině zkusila zneužít srbské církevní objekty v Kosovu v nebezpečné hře vytváření identity. Znovu a znovu zveřejňují publikace, ve kterých vykládají neuvěřitelná tvrzení, že srbské pravoslavné dědictví  středověku vlastně albánské“, řekl prezident Tadić na summitu prezidentů balkánských státu, který se konal na Cetinji a věnoval se regionálním kulturním vztahům,.

Prezident Tadić vyjádřil svou spokojenost, že se ve  spolupráci Srbské pravoslavní církve, UNESCO a Rady Evropy na Kosovu a Metochii obnovují srbské kulturně-historické objekty, které v minulosti kvůli konfliktům a předsudkům byly poškozovány.

Podle jeho slov, výstavba kulturních mostů je jeden ze způsobů jak zahojit rány vzniklé v občanských nepokojích, které v balkánském regionu iniciovali diktátoři.

„V tomto desetiletí bylo v tomto procesu dost zpátečnických kroků. Jedním z nich je i pokus vládnoucích kosovských Albánců o oddělení samotných základů srbského dědictví od zbytku stavby, snahou vše zpolitizovat nebo doslova zničit“, zdůraznil prezident Tadić.

Celý článek...
 
Odborník na mezinárodní právo Brit Ralf Wilde PDF Tisk Email
Pátek, 15 Květen 2009 11:27

Odborník na mezinárodní právo a hlavní expert na území pod mezinárodními správami, Brit Ralf Wilde, považuje deklaraci o nezávislosti Kosova za nezákonné odtržení.
Albánci na Kosovu nemají právo na samostatné rozhodování. Kosovo není nezávislý stát, uvedl Wilde, konzultant jednotlivých vlád a mezinárodních organizací, člen Právnické fakulty londýnského kolegia a profesor Georgetownské univerzity.
Nový stát se podle mezinárodního práva může zformovat z části území stávajícího státu, ale jeho vznik a přiznání ze strany jiných států bude zákonný jen tehdy, pokud se tak děje se souhlasem "rodného" státu, řekl Wilde.

Aktualizováno Pátek, 15 Květen 2009 11:29
Celý článek...
 
Další hanebnost EU na Kosovu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 08 Duben 2009 22:42

Napsal Milan Smiljanić, Bělehrad
Neděle, 15 březen 2009

Albánský terorista Florim Ejupi, kterého UNMIK odsoudil ke 40 letům vězení za to, že vyhodil do vzduchu autobus plný lidí, byl včera v opakovaném řízení - tentokrát v režii EULEX-u - propuštěn na svobodu!
Ejupi, člen „Albánské národní armády", bývalý příslušník UCK, položil v pátek 16. února 2001 na cestu 10 kg trhaviny TNT, počkal si, až se přiblíží autobus přivážející srbské uprchlíky, kteří přijeli navštívit hroby předků, a výbušninu aktivoval. Na místě zůstalo 12 mrtvých a 22 zraněných lidí. Prakticky ihned po činu byl zatčen policií OSN (UNMIK) a transportován do vazby na americkou vojenskou základnu Bondsteel.

Celý článek...
 
Bombardování Jugoslávie silami NATO bez mandátu OSN, manipulace veřejnosti... Email
Bombardování NATO trvalo 79 dní. Když byl později vrchní velitel aliance americký generál Wesley Clark dotázán, kolik bylo zničeno cílů, odpověděl krátce a stručně: "Dostatek." Ani deset let po náletech na srbské ozbrojené síly, které začaly 24. března 1999, stále nejsou žádné údaje NATO o počtech zasažených cílů k dispozici. Totéž platí i o množství civilních obětí. Důležité je jen to, že byl dosažen politický cíl: zabránění údajnému "etnickému vyčištění" Kosova od albánského obyvatelstva, které nařídil srbský prezident Slobodan Milošević, napsala agentura DPA. Bělehrad, jiná města a vesnice hořely po útoku letounů Severoatlantické aliance.  

Jako "oprávněnou a nutnou akci" zdůvodňoval generální tajemník aliance lord Robertson první velkou bojovou operaci, na níž se podílelo prakticky všech 19 tehdejších členů NATO a odpovědnost za ni nesl Robertsonův předchůdce JAVIER SOLANA, dnes hlavní diplomat EU. Na útěku dle aliance "před srbskými jednotkami" bylo od konce roku 1998 na 300 tisíc kosovských Albánců.Pravda je taková,že největší přesun obyvatel začal až po zahájení útoku NATO.
Celý článek...
 
Lidská zrůda Haradinaj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Duben 2009 12:08
Ve vedení Kosova a Metohije, tzv. "Kosovské republiky", která byla uznána za samostatnou, jsou Hashim Thaci, Ramush Haradinaj, Agim Ceku a jim podobní, kteří se dopustili řady těžkých válečných zločinů proti Nealbáncům (hlavně Srbům, Romům i jiným) i samotným Albáncům, kteří nesouhlasili s jejich kriminálními postupy. Západ zcela zapomněl, že prakticky všichni výše uvedení obchodovali s drogami, takže jsou Kosovo a Albánie jedním z hlavních center narkomafie. Má se to dovolit? Jak dopadnou ty poslední zbytky potomků lidí, kteří donedávna osidlovali Kosovo a Metohiji, a kteří byli oloupení o svou půdu, jak to v roce 1928 napsal T. G. Masaryk, a potom vypuzování a zabíjení, jejich tisícileté památky ničeny? SMÍ SE POVOLIT TEN NOVÝ MNICHOV, který svými následky rozbije i poslední zbytky významu OSN, míru, slušnosti a zákona?

Aktualizováno Středa, 08 Duben 2009 22:13
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL