Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 218 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Rozbíjení JugoslávieSlobodan Samardžić : Pogrom pod křídly Západu Tisk Email

Sobota, 17. března 2012Sedmnáctého března roku 2004 chtěli kosovští Albánci násilně dokončit to, co za pomocí NATO začali roku 1999 – uloupení Kosova a Metochie od Srbska. V období následujícím krátce po agresi Aliance vůči Srbsku, očekávali plnou a formální nezávislost avšak to nebylo možné, protože Rezoluce RB OSN č. 1244 z června 1999 předvídala úplně jiný vývoj událostí. Pět let uběhlo v boji mezinárodního práva na  jedné straně a albánských aspirací na území a nezávislost na straně druhé.

Během těchto pět let přežili kosovští Srbové golgotu. Dvě stě tisíc jich bylo vyhnáno z regionu, s příslušníky jiných etnických skupin celkem okolo 250.000 osob. Přes 1000

Celý článek...
 
Vyvrácení srebrenického mýtu z bosňácké strany Tisk Email

Úterý, 13. března 2012 / Konstantin Kilibarda„Světový tisk udělal z bitvy o Srebrenici cosi jako Stalingrad. Mezi tím, čemu nějaká velmoc věnuje pozornost a mocí médií existuje jakýsi druh dialektického vztahu. V rámci naší práce tím dochází k jistému pokřivení. To, co se snažím dělat, ačkoli bez velkého úspěchu, je toto pokřivení napravit.“ (Komentář generálního tajemníka OSN Butruse Butruse Ghálího z doby, kdy armáda bosenských Srbů dobila město Srebrenica.)

Zdá se, že srebrenický masakr se pro mnoho zastánců „nového intervencionalismu“ stal sine qua non přítomnosti Západu na Balkáně. Názor, že Armáda Republiky Srbské (VRS) zorganizovala a provedla předem promyšlený masakr 7000 neozbrojených muslimských mužů, se stal klíčovým prvkem kolektivního líčení Srbů jako genocidních agresorů.

Není třeba zacházet do přílišné hloubky či dokonce přecházet na srbskou stranu, aby byl objeven trochu jiný pohled na tuto kapitolu balkánského příběhu, než jaký podávala CNN. Zcela jiný pohled pochází z řad Armády Bosny a Hercegoviny (ABiH), jinými slovy armády muslimské kliky v Bosně podpořené Spojenými státy.

Existují jednoznačné důkazy, že se Spojené státy a proamerické vedení v Sarajevu domluvily na zinscenování masakru ve Srebrenici s konečným cílem vyvolat

Celý článek...
 
Haagský soud překonal Stalina Tisk Email

Pondělí, 12. března 2012Žalobce Mathias Marcussen skončil svoje vystoupení před tribunálem ICTY s požadavkem 28 let odnětí svobody pro předsedu Srbské radikální strany Vojislava Šešelja. Ten po skončení vystoupení žaloby, kontaktoval z vězení v Scheveningenu svůj právní tým, který sleduje průběh vystoupení žalobců z Bělehradu. A se smíchem komentoval obvinění a výši trestu „no slyšeli jste ty nesmysly“. To byla první slova, která řekl svým právním poradcům.

"Voja je v dobré náladě a všeobecně se smíchem komentoval míru amatérismu

Celý článek...
 
Prognostik, který se zpravidla nemýlí: Svět čeká velká válka Tisk Email

Čtvrtek, 8. března 2012GERALD CELENTE, proslulý trendový prognostik z USA, vidí nejbližší budoucnost bledě: „Celá Amerika už jen posluhuje dluhy. Všichni pracují na banky. Až se země zhroutí, nastane celosvětově období temna podobně jako po pádu Říma."

„Není lepšího trendového prognostika, nežli je Gerald Celente. On ví, o čem mluví," vysekla televize CNBC poklonu rodákovi z newyorského Bronxu. Podle amerického tisku Celente precizně předpověděl bur­zovní krach roku 1987, rozpad Sovětského svazu, asijskou měnovou krizi sklonku de­vadesátých let i aktuální finanční krizi. Ve své show jej hostila Oprah Winfreyová. Od roku 1980 vydává čtvrtletník Trends Jour­nal. V něm nešetří kritikou zejména ame­rického establishmentu. Kanceláře jeho

Celý článek...
 
Slaví začátek války Tisk Email

Pátek, 2. března / Mladen DragoljovićVe Federaci Bosny a Hercegoviny (BaH) oslavují 1. března jako Dne nezávislosti BaH, který posle názoru politických stran v Republice Srbské (RS) je datem, kdy začala krvavá válka v BaH.  Již po celá léta se okolo tohoto data v bosenském parlamentu lámala kopí stejně jako mezi běžnými občany, ale pořád se zapomíná na skutečnost, že toto datum jako oficiálně uznávaný a legalizovaný svátek Bosny a Hercegoviny neexistuje.

„Tento takzvaný svátek, který slaví na polovině území Bosny a Hercegoviny, je především nezákonný, protože postup, při kterém se referendum 29. února a 1. března 1992 konalo, byl zcela nedostatečný. Podle SNSD (Svaz nezávislých sociálních demokratů) dnešní Bosna a Hercegovina nevznikla ani v roce 1945 ani v roce 1992. Byla vytvořena až Daytonskou mírovou dohodou.“ To řekl člen hlavní rady SNSD Srdjan Mazalica. Uvedl, že 1. března je v podstatě datum, které znamená rozpad a ne svátek nezávislosti Bosny a Hercegoviny. Mazalica říká, že takový vztah Federace BaH k tomuto takzvanému svátku varuje Republiku Srbskou, aby v parlamentu Bosny a Hercegoviny všechno pro zachování hlasování podle národnostních entit.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL