Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 212 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Rozbíjení JugoslávieKouchner utajoval, nástupce vyšetřuje Tisk Email

Středa, 8. února 2012Státní vedení nepochybuje o nepodjatosti Johna Williamsona, bez ohledu na to, že působil v misi (UNMIK), kterou Carla del Ponte označila za překážku při vyšetřování obchodu s lidskými orgány.

Hlavní žalobce týmu mise EULEX1/ , americký diplomat John Clint Williamson, který má za úkol vyšetřit informace ze zprávy Dicka Martyho o obchodu s lidskými orgány v kauze „Žlutý dům“, působil v UNMIKu2/ nedlouho poté co Bernard Kouchner z vedení mise OSN odešel.

Celý článek...
 
V Kravici žádná genocida nebyla Tisk Email

Úterý, 7. února 2012Bývalý prezident Republiky Srbské (BiH) Radovan Karadžič má v dalších dnech jedinečnou příležitost, jak při křížovém výslechu experta obžaloby polského policejního inspektora Tomasze Blaszcsyka dokázat, že v červenci roku 1995 v hangáru v Kravici u Brtunce, nebyla spáchána žádná genocida, a také vyzvat k zodpovědnosti všechny dosavadní svědky, kteří po celá minulá léta tvrdili, že na tom místě viděli tisíce zabitých muslimů.

Na tuto skutečnost upozornil v rozhovoru pro „Vesti“ bývalý novinář Dr. Zoran Petrović Piroćanac, jehož nahrávky a záznamy z událostí v Kravici z 13. a 14. července 1995 tvoří základ pro svědectví polského policejního inspektora Tomasze Blaszcsyka .

„Karadžićův právní tým měl již příležitost na základě analýzy mých záběrů dokázat, že se v Kravici neodehrála genocida ale válečný zločin, a od soudního senátu požadovat trest pro všechny svědky, kteří křivě svědčili o tomto incident, resp. tvrdili, že viděli něco, co podle ukázek video záznamu neexistuje.“

Co konkrétně myslíte?

„Můj záznam je rozhodující důkaz o tom, že se v Kravici neodehrála genocida.

Celý článek...
 
Washingtonu nezáleží na Bosně a Hercegovině Tisk Email

Pátek, 3. února 2012 /  / Thomas FlamingS Novým Reportérem hovořil Thomas Fleming, předseda Rockford Institutu a redaktor magazínu Chronicles v americkém státě Illinois. Jde o jednoho z předních politických analytiků paleokonzervativní orientace v USA. Je třeba dodat, že příznivci této školy trvají na své loajalitě k zásadám původního kozervativismu a distancují se od neokonzervativismu, který nabyl velkého vlivu v posledních několik destetiletí ve Washingtonu.

Na začátku rozhovoru pro NR, realizovaného během jeho návštěvy v Banja Luce, se Thomas Fleming vyjádřil ohledně dilematu - zda současná situace v Bosně a Hercegovině představuje úvod do zesíleného angažování Západu v této zemi, nebo náznak definitivního rozpadu BaH: „Cokoliv se stane, domnívám se, že ve

Celý článek...
 
EUobserver: Organizovaný zločin skvrnou na působení Eulexu Tisk Email

Pátek, 27. ledna 2012Brusel / Bělehrad – Skutečnost, že na Kosovu nebyl ani jeden z hlavních podezřelých z organizovaného zločinu obžalován, vrhá stín na působení Eulexu, kvůli čemuž vyjádřili kritiku této mise i poslanci Evropského parlamentu, píše portál EUobserver.

Ani čtyři roky po příchodu největší policejní mise EU na Kosovo nebyly vzneseny obžaloby proti hlavním podezřelým z organizovaného zločinu, což vyvolává

Celý článek...
 
Vrazi nikdy sami sebe nesoudí Tisk Email

Čtvrtek, 26. ledna 2012Bývalý plukovník Jugoslávské národní armády (JNA) Ratko Katalina, který byl raněn v ulici Dobrovolnická (Dobrovoljačka) v Sarajevu v květnu 1992, je přesvědčen, že stejní lidé, kteří byli spolupachateli útoku na kolonu JNA, nyní o tomto případu rozhodují.

Katalina uvádí, že kolona JNA byla napadena ze zálohy při svém ústupu. Během útoku byli zajati skoro všichni praporčíci a vojáci, z nichž byla část popravena, část ponechána v zajetí a další část raněna.

"Byl jsem zraněn ve středu kolony, který se ihned zastavil, a tato část padla do pasti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL