Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 763 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Pietní akt k výročí bombardování Jugoslávie letouny NATO Email

Neděle, 25. března 2012Včera večer jsme se sešli v Mostecké ulici na pražské Malé Straně před budovou velvyslanectví Republiky Srbsko. V krátkých projevech jsme si připomenuli nevinné oběti barbarského bombardování Jugoslávie, vylhané důvody, které k agresi NATO na Balkánu vedly a strašné důsledky, které tento akt mezinárodního násilí přinesl lidem v této oblasti světa.

Na Kosovu byla k vládě dosazena kosovsko-albánská narkomafie, která posléze vyhlásila i svůj „nezávislý stát“ Republika Kosova. NATO při vstupu na Kosovo slibovalo ústy Javiera Solany, Tonyho Blaira a Billa Clintona, že ochrání místní multietnickou společnost. Nic z toho se nestalo.

Albánští extremisté za blahosklonné přítomnosti vojáků NATO vypálili přes 51.000 usedlostí Srbů, Aškaliů, Romů, Egypčanů a dalších národností, které byly po staletí na Kosovu doma. Za nečinného přihlížené vojáků NATO vypálili i 116 pravoslavných svatyň, zničili srbské hřbitovy a na Kosovo a do Metochie se dodnes nemůže vrátit před 250.000 původních obyvatel. Když se začali první srbští hospodáři na Kosovo vracet, zorganizovali albánští fašisté v březnu 2004 protisrbský pogrom. Opět vraždili (19 mrtvých), opět vypalovali srbské a romské domy a další 4.000 lidí musely z Kosova a Metochie uprchnout, bez majetku jen s holýma rukama.Utrpení srbského lidu na Kosovu pokračuje i dnes. Před půl rokem se pokusila kosovsko-albánská policie, složená převážně z příslušníků zakázané teroristické organizace UÇK vniknout a ovládnout i sever Kosova, kde Srbové obývají severní část města Kosovská Mitrovice a okolní vesnice. Pokus o ovládnutí přechodů přes administrativní hranici s jižní srbskou provincií pro odpor místních Srbů nevyšel. Postavené barikády a hlídky na nich daly jasně světu najevo, že Srbové ze severu Kosova se nikdy nevzdají svého srbského občanství a příslušnosti k srbskému státu. Ostatně tak jim to přislíbila i rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1244 z roku 1999.

Protože Evropskou Unií dosazená mise EULEX, která měla na Kosovo přinést prosazování „práva a zákonů“, zjevně nadržuje samozvaným úřadům lžistátu Kosovo, rozhodli se Srbové z Kosova misi EULEX bojkotovat. Dodnes nebyl za násilí, vraždy a žhářství z března 2004 nikdo potrestán. To je signál pro albánské extremisty, že i další násilí na Srbech nebude trestáno, že dál mohou beztrestně Srby na Kosovu napadat, vraždit a vypalovat jim domy.Je hanbou české politiky, že dovolila své nejvyšší čestné místo obsadit „humanitárnímu bombometčíkovi“ Václav Havlovi. Je téměř symbolické, že po Havlovi bude přejmenováno letiště, nesoucí zatím slušný název Ruzyně. Přejmenování by spíš slušelo letišti vojenskému.

Je hanbou zahraniční politiky pravicových vlád Topolánka a Nečase, že zaměstnávají jako ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, který přiměl českou vládu i přes jasný odpor parlamentu a většiny národa, kosovský lžistát uznat a tak se podílet na násilí proti srbskému národu. Ostatně Swarzenbergové nikdy nebyli českými politiky, vždy zastupovali cizí zájmy.

Toto vše jsme si včera před srbským velvyslanectví připomenuli, zapálili svíčky za nevinné mrtvé a minutou ticha uctili jejich památku.

Všem přátelů z Čech, Moravy. Slovenska a Srbska děkujieme za projevenou účast.

redakce

P.S.: na naši bezpečnost dohlíželo 84 uniformovaných policistů, městská policejní hlídka, kameramani a fotografové BIS a dalších služeb. Děkujeme. Měli jsme pocit dokonalého bezpečí.