Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 934 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Demonstrace pořádaná petičním výborem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 21 Březen 2009 20:20

P O Z V Á N K A

Dne 24. března 2009 si připomeneme 10. výročí bombardování bývalé Jugoslávie. Při tomto „humanitárním“ bombardování, kterým chtěly státy NATO přinutit jugoslávskou vládu k vyklizení Kosova, byly ničeny nejen vojenské objekty, ale i mosty, továrny, školy a nemocnice a byly stovky civilních obětí, včetně dětí.


V těchto dnech, kdy si připomínáme 70-té výročí okupace naší země nacistickým Německem, je zjevná podobnost mezi tehdejším Mnichovem a dnešním jednáním o Kosovu.

Jménem petičního výboru, jehož mluvčím je Ivan Hadrava a jménem Slovanského výboru ČR, Vás zveme na pietní akt a vyjádření nesouhlasu s vojenskou agresí NATO proti bývalé Jugoslávii v roce 1999

v úterý 24. 3. 2009 od 15.30 hodin


Po krátkém pietním aktu a projevech na Palackého náměstí se individuálně přesuneme do Mostecké ulice k budově velvyslanectví Republiky Srbska, kde k uctění památky obětí bombardování položíme kytici a zapálíme svíce.

Tato demonstrace je od 17. února 2008 v pořadí 29., kterou náš petiční výbor uspořádal. Jako všechny předešlé je řádně ohlášena a povolena. Naše skupina není závislá na žádné politické straně, ani nejsme žádná extremistická skupina. Jsme jen lidé se stejným názorem na tuto věc bez ohledu na politické přesvědčení, náboženství, pohlaví nebo rasu.

Někteří z nás demonstrovali v Praze proti bombardování Jugoslávie již 25. března 1999.


Aktualizováno Pondělí, 03 Říjen 2011 13:57