Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 269 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Albánská média o napadení dívky mlčí PDF Tisk Email
Sobota, 28 Březen 2009 21:03

"Kosovská státní televize" dosud neinformovala o případu, který se stal v noci z 26. na 27. února v obci Gornji Livoč, kde byla osmiletá srbská dívka napadena patnáctiletým Albáncem, který jí odvlekl do domu a tam jí znásilnil.

Rovněž na stránkách KPS není dosud zmínka o tomto strašném případu, který vyděsil Srby žijící v Kosovu a Metohií. Mluvčí "kosovské policie" na četné dotazy srbských médií odpověděl, že se jedná o nemocného patnáctiletého Albánce a "kosovské úřady" nemají zkušenosti, jak v takových případech postupovat.

I další, soukromé "kosovské televizní stanice", jako například KOHA TV se ani slovem o tomto případu nezmiňují, zato věnují velký prostor osudu srbských obviněných v Haagu, stejně jako návštěvy "kosovské delegace" ve Washingtonu.

Ze srbského originálu přeložil Daniel Huba
Aktualizováno Úterý, 07 Duben 2009 23:15