Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 817 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Vítáme Vás Email
Vítáme Vás na našich stránkách, které jsme zprovoznili již koncem února 2009. Dnes máme pro Vás překvapení - vytvořili jsme úplně nový vzhled stránek.
Doufáme, že se Vám naše nabídka bude líbit a najdete zde vše, co Vás zajímá. Uvítáme Vaše případné návrhy a připomínky k doplnění obsahu stránek. Naší snahou bude seznamovat Vás s aktuální situací v Kosovu a Metohiji.
Většina z Vás, kteří si pamatujete starý vzhled stránek víte, že pod články byly Vaše komentáře. Tímto bychom Vás chtěli poprosit, abyste tento měsíc v anketě hlasovali, zda chcete místo komentářů vytvořit diskusní fórum, ve kterém bude možnost diskutovat na různá témata nebo máme nechat komentáře pod články jako byly dosud. Začátkem května bychom podle výsledků ankety doplnili stránky, podle toho co jste si nejvíce přáli.
Zpočátku jsme bohužel měli menši potíže při vytváření titulků k video záznamům, ale nyní již můžete vidět několik rodin v sekci „Adopce na dálku“ a též děti v sekci „Strom přání“. V následujících dnech se zde objeví i mateřská školka „Baltazar“ s dětmi a jejich přáními. Zároveň Vás učitelka ze školky seznámí s tím co jim zde chybí a co by potřebovali.
Pod „Připravujeme“ se během příštího týdne objeví nabídka na týdenní zájezd do Kosova pro studenty. Kdo bude mít o cestu zájem, ať prosím napíše na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo nás kontaktuje telefonicky na čísle 777 34 34 24. Na této cestě bude mít každý možnost na vlastní oči vidět, jak naše sdružení pomáhá a také jak žiji Srbové a ostatní menšiny v Kosovu a Metohiji.
Chtěli bychom Vás tímto poprosit, pokud víte o firmě, nebo možná pracujete ve firmě, která vyřazuje staré funkční počítače, abyste nám zprostředkovali kontakt. Máme v plánu dětem v Kosovu a Metohiji vytvořit blogy, aby mohly prostřednictvím internetu všechny informovat o událostech u nich doma, o svých problémech i radostech. Většina dětí umí komunikovat v angličtině i ruštině. Věříme, že dopisování by bylo přínosem jak pro Vás, tak pro děti.
Na závěr bych chtěla jménem celého našeho sdružení poděkovat všem lidem dobré vůle, kteří se nám snaží pomáhat a podporují nás i naše projekty.
 
 
 Adriana Markeševićova-místopředsedkyně o.s.