Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 615 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Neznámí pachatelé vykradli utečenecký tábor ve vesnici Živinjane Email

Rádio KiM: Neznámí pachatelé se vloupali do chat a obytných kontejnerů v utečeneckém táboře ve vesnici Živinjane v prizrenské oblasti, uvedl pro rádio KiM koordinátor opštiny Prizren Miodrag Lazić. V čase vloupání nebyl v chatách ani kontejnerech nikdo, sdělil Lazić. „Největším problémem je, že v tomto táboře není teď nikdo ubytován. Lidé odešli do utečeneckých táborů v centrálním Srbsku, aby tam strávili zimu. V tomto táboře nechali své věci, protože se sem chtěli po skončení zimy vrátit a pokračovat v boji za obnovu svých domů. V táboře se nacházel agregát, kanistr na palivo, drobné spotřebiče a další.“ uvedl Lazić.