Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 810 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Kosovská bitva na Facebooku Tisk Email

NOVÁ INTERNET VÁLKA MEZI SRBY A ALBANCI ZUŘÍ NA NEJZNAMĚJŠÍ INTERNETOVÉ STRANCE

Kosovská bitva na Facebooku

Albánci otevřeli skupinu, která šíří nenávist k Srbům, více než 5000 Albánců každodenně plive po srbském a romském národu. Srbové odpověděli založením svého klubu na kterém je více než 18 300 členů.

Skupina Albánců založila svůj klub „Sazím na to, že najdu milion lidí, kteří nenávidí Srby.“ Velmi brzy poté skupina měla asi 5000 Albánců, většinou z Kosova, kteří šířili nenávist nejhoršího druhu. Podle dostupných údajů tuto skupinu založili Gjaku Shqiptar a Enea Agastra, kteří jsou administrátoři a zbývající  zakladatelé - Li Ku, Vershim Kastrati, Burim Bajgora, Marco J. Ndrecaj,Vigan Beqiri, Çlirim Zymberi , Sam Brecker, se podepisují hlavně jako „nenáviditelé Srbů.“

Na této stránce se kromě ostatního uvádí i že je slovo Srb (v angličtině Serb) zkratka pro „Satanic Eastern Repulsive Barbaric" čili „satanští  východní repulsivní barbar“  jako že i satán dostal tvář podle Srbů.

K tomu všemu uvádějí se i údajné zločiny Srbů nad Albánci před NATO bombardováním Srbska a na první stránce skupiny je i výzva na začlenění do skupiny, která je přeplněná nenávisti a kterou doslova překládáme:

„Všechny lidské bytosti, které nenávidí ti cikánské parchanty ze Sibiře, cikánské zloděje, kteří přešli přes Ural  v 7. Století, vrahy, řezníky Evropy, dětí Miloševiće, odpovědny za genocidu spáchanou nad Bosňáky, Chorvati a Albánci, prosíme aby se připojili k této skupině.“  

Následují komentáře členů skupiny, napsány jak v angličtině, tak i v albánštině ve kterých se upozorňuje, že „Srbové v kosovu budou likvidováni do jednoho,“ a že je „už načase aby šli do své cikánského státu“ a že „smrdí hůř než Cikáni.“

Zajímavé je, že se proti této skupině nezvýšil hlas, který obvykle zvedají příslušníci různých nevládních organizací kvůli šíření nenávisti.

Tato skupina se může najít na internetové stránce: http://www.facebook.com/group.php?gid=48175921859#/group.php?gid=48175921859

Jestli si přejete připojit se iniciativě na zakázaní skupiny, stačí když ve spodní části stránky „klikněte myší“ na opci „report“ a nahlásíte administrátorům.

Srbové samozřejmě udělali, kterou chtějí uzavření skupiny „klubu nenáviditelů Srbů.“ Do tohoto okamžiku se v této skupině nachází více než 18 300 členů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ze srbského jazyka do češtiny přeložil:  Z. L.