Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1128 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Saudská Arábie uznala "nezávislost" Kosova Email

Saudská Arábie, jeden z klíčových amerických spojenců na Blízkém východě, v pondělí 20. 04. 2009 uznala jednostranné vyhlášení "nezávislosti" Kosova kosovskými separatisty. Do dneška Kosovo uznalo 58 států.

„Vláda Saudské Arábie při rozhodování brala v úvahu fakt, že jejich národ a "národ Kosova" (mysleli tím Albánce) propojuje stejná víra a kultura, a proto si váži jejich přání nezávislosti“ takto svůj krok vysvětluje saudskoarabské ministerstvo zahraničních věcí.

Vuk Jeremić: Rozhodnutí Rijádu chápu jako nešťastné

 

Šéf srbské diplomacie Vuk Jeremić řekl, že rozhodnutí Saudské Arábie o uznaní "nezávislosti" Kosova vidí jako velice nešťastné, protože k němu došlo ve chvíli, kdy se o legitimnosti vyhlášení "nezávislosti" Kosova má vyjádřit Mezinárodni soudní dvůr v Haagu.

 

Saudská Arábie se stala druhou arabskou zemí, která uznala "nezávislost" Kosova. Vedle ní tak učinily i Spojené Arabské Emiráty.