Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 871 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Nikolič: Kosovo neodejde ze Srbska Tisk Email

Pátek, 28. března 2014Je na čase, aby si v Prištině uvědomili, že Srbsko pokud jde o Kosovo nemusí dělat vůbec nic, co by si přáli, alespoň ne v našem století. Kosovo ze sestavy Srbska opravdu neodejde,“ řekl (25.3.2014) prezident Srbska Tomislav Nikolić.

„Srbsko bude dělat to, co musí, v souladu se zájmy svých občanů a státu a ty jsou jasně definované,“ řekl Nikolić novinářům po zahájení prací na rekonstrukci tratě Pančevo -. Bělehrad.

Nikolić vysvětlil, že jednání v Bruselu nevidí jako "přizpůsobování" Srbska pravidlům, která jsou stanovena v Prištině, "ale jako přizpůsobování obou stran některým pravidlům, které obě strany budou ctít."

"Pokud si Priština myslí, že se Srbskem je možno spolupracovat způsobem, při kterém najdeme nejlepší řešení, pak se musí zdržet nesmyslných akcí, jako je ono předvádění síly zatýkáním některých lidi, na základě obvinění, která jsou buď vymyšlená nebo neexistují v žádném právním státě," řekl.

Podle Nikolićova názoru při nadcházejících jednáních mezi Bělehradem a Prištinou je načase začít mluvit o "tom špatném, co se nyní děje."

Oznámil, že delegace z Bělehradu bude pokračovat v rozhovorech s Prištinou "jistojistě v nějakém změněném složení". Myslí si, že se jich zúčastní premiér Ivica Dačić a vicepremiér Aleksandar Vučić, „jako zřejmě hlavní kandidát na příštího premiéra vlády".

- - -

Zdroj: http://www.radiokim.net/vesti/politika/nikolic-kosovo-iz-srbije-nece-moci-da-ode.html

překlad fč