Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 751 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Na seznamu údajných válečných zločinců je Thaçi a 130 dalších osob? Tisk Email

Úterý, 15. dubna 2014PRIŠTINA - Seznam podezřelých osob, které by měly být souzeny Zvláštním soudem pro válečné zločiny bude okolo 130 lidí, píší prištinské noviny "Bota Press" a dodává, že mezi nimi je možno nalézt i Hashima Thaçiho, stejně jako vysoké představitele jeho Demokratické strany Kosova (DPK).

Na základě zprávy Dicka Martyho deník uvádí, že kromě Thaçiho by mohl být obžalovaný Adem Grabovci - vedoucí parlamentního klubu PDK a PDK poslanec Saip Muja.

Obžalován může být i poslanec DPK Xhavit Haliti (aktuální tzv.místopředseda Sněmovny Kosova) a poslanec Latif Gashi. Z řad DPK je na seznamu pro případné podání obžaloby také bývalý poslanec a vedoucí představitel DPK Rustem Mustafa, bývalý velitel UCK operační zóny Laba u Podujeva.

Mezi obžalovanými se mohou nalézat i bývalí velitelé UÇK, kteří jsou v současné době ve vazbě - Sabit Geçi, který byl odsouzen k 15 letům vězení a Sulejman Selimi - bývalý vrchní velitel UÇK. Také ve zprávě Dicka Martyho je uveden aktuální místopředseda DPK a bývalý šéf kosovské tajné služby Kosovo Kadri Veseli.

Deník Bota Pres tvrdí, že nebudou ušetřeny ani ostatní strany, na seznamu obviněných z řad hnutí Sebeurčení se může nacházet poslanec Rexhep Selimi.

Ve zprávě se také uvádí jako podezřelý i samozvaný prokurátor UÇK a jeden vysoký armádní důstojník albánské armády K.L., píše Bota Press s odvoláním na zprávu Dicka Martyho. 

Zatím není známo, zda se soud bude zabývat i vraždami po ukončení konfliktu na Kosovu, dodává list.

Zdroj: http://srbinaokup.info/  překlad vd