Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 596 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Převzali stanovisko Velké Británie Email

Pátek 24. 3. 2009


Státy, jež se u mezinárodního soudního dvora v Haagu postavily na stranu Prištiny, převzaly slovo od slova stanovisko a vyjádření Velké Británie, které posléze vydávaly za své vlastní.Rozsáhlé materiály, které mezinárodnímu soudnímu dvoru předali Ruská federace, Čína a Kypr, jako „Politika” odkazují na prameny blízké vládám, detailní právní argumentaci, jež vychází z rezoluce 1244/1999 RB OSN a mezinárodní právo, neuznávají nezávislost Kosova a Metohie a potvrzují právo Srbska bránit svoji územní celistvost.

Materiály jednotlivých zemí, jež „nezávislost“ Kpspva a Metohie podporují, jsou kopií britských materiálů. Tyto státy se ani neobtěžovaly přeložit materiály Velké Británie do národních jazyků, ani o jakoukoli korekci, ale přímo předali cizí materiál jako vlastní.