Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 502 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Islámští extremisté financují vzdělávání na Kosovu Tisk Email

Úterý, 19. května 2015Školky, školy a podezřelé studentské ubytovny na Kosovu jsou financovány ze zdrojů nevládních organizací, které mají vazby na islámské extremisty a teroristy. Píše o tom kosovsko-albánský deník Koha Ditore, odvolávajíc se na zprávu nejmenované zahraniční zpravodajské služby.


V textu s názvem „Investice islámských extremistů do vzdělávání na Kosovu“ se píše, že se tak děje se souhlasem kosovsko-albánských vládních institucí.

Zpráva zahraniční rozvědky, kterou získal deník, hovoří o aktivitách více než 50 nevládních organizací a o 1150 osob, které navíc šířily islámský náboženský extremismus.

Kosovo se ve zprávě označuje jako 'hnízdo' náboženského vlivu už o předškolního věku. Mateřská školka „Slunná zahrada“ v Prištině je jedna z nich. Její majitel Driton Maxhuni má silné vazby s Husejnem Abázim, jednoho z velitelů 7. brigády mudžahedínů v Bosně. Na vrcholu financování se nalézá Hassan Ali Al Sarraj, původem z Iráku.

Fungování mateřských školek, škol a podezřelých studentských ubytoven, které mají vazby na teroristické organizace, je povoleno kosovsko-albánským ministerstvem pro vzdělávání, konstatuje list a uvádí, že například mateřská školka „Slunná zahrada“ má licenci od roku 2006.

Mnohé organizace a neziskovky, které byly instalovány na Kosovu po válce v roce 1999, jako byly například Al-Haramaney, IWC. KOFF, ISTANBUL již z Kosova odešly. Nicméně jako náhradu za sebe zformovaly nevládní organizace jako jsou „Stopy“, „Fondakos“, „Sféra“, „Jednakos“, „Pýcha“, „Realita“, „Korán … říká se ve zpravodajské zprávě vycházející z mnoha zdrojů, sděluje Koha Ditore.

Styky s těmito organizacemi, dodává list, mají mnozí imámové i jednotlivci.


Zdroje:
Koha Ditore 19.5.2015  koha.net
Vesti On Line vesti-online.com