Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 56 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Česko ostudně podpořilo členství Kosova v UNESCO Tisk Email

Pondělí, 16. listopadu 2015

kosovo unesco
Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) dnes na zasedání členských států v Paříži nepřijala do svých řad Kosovo. Návrh na přijetí tzv. Republiky Kosovo nepodpořily vyžadované dvě třetiny členských států. Česká delegace ostudně hlasovala pro přijetí, naopak Slovensko hlasovalo proti.

Pro přijetí zvedlo hlas 92 států, proti bylo 50 a další státy se zdržely. Ze států Evropské unie proti vedle Slovenska hlasovalo ještě Španělsko a Kypr, zdržely se Rumunsko a Polsko. Pro přijetí překvapivě hlasovalo Maďarsko, které Kosovo jako samostatný stát jinak neuznává. „Je to spravedlivé a morální vítězství v téměř nemožných podmínkách," uvedl srbský prezident Tomislav Nikolić. Kosovu jako samozvanému státu se nedaří do řady mezinárodních organizací dostat. V OSN naráží jeho snahy na odpor stálých členů Rady bezpečnosti Číny a Ruska. Stalo se ovšem již členem Mezinárodního olympijského výboru, Mezinárodního měnového fondu a Světové banky.


Zdroj