Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 779 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Nikdo dnes nechápe Francouze víc než Srbové Tisk Email

Středa, 18. listopadu 2015 / Dušan Marić


Islámští, ale i francouzští, američtí, němečtí, angličtí .... teroristé víc než 25 let zůstali nepotrestáni za vraždění srbského lidu. Nikdo po 13. listopadu 2015 nechápe Francouze lépe než Srbové. Protože to, co Francouzi utrpěli od teroristů 13. listopadu zažili Srbové před 25 lety.

Francouzi jsou čas od času obětí islámských teroristů. Srbové jsou více než dvě desetiletí obětí islámských ale i francouzských teroristů. Spojených s teroristy ze Spojených států, Německa, Anglie, Holandska, Itálie, Kanady, Belgie, Austrálie....

Islámští teroristé, kteří dnes v roce 2015 na Blízkém Východě stínají hlavy nevinným lidem, již v roce 1994 na Crnom Vrchu mezi Teslicí a Tešnjou rituálně uřízli hlavy zajatým srbským vojákům. Na podzim roku 1995 a na jaře roku 1996 bylo Republice srbské v Bosně a Hrecegovině předáno několik desítek bezhlavých těl příslušníků Armády Republiky srbské ze Srbce, Prnjavoru a dalších částí země, které na podzim roku 1995 v Ozrenu a Vozući padli do rukou islámských teroristů z tzv. Armády Bosny a Hercegoviny a žoldácké islamistické brigády El Mudžjahíd. Stínání hlav zajatých srbských vojáků bylo pro muslimské rekruty z Bosny a Hercegoviny vstupenkou do řad mudžahedínů.


Saudsko-arabský bojovník drží v ruce hlavu, kterou sťal Blagoji Blagojevičovi, Srbovi z vesnice Jasenovo u Teslice. Bosna 1994.


Ti stejní, kteří jsou dnes zděšeni z uťatých hlav obětí islámských teroristů v roce 1994 potichu schvalovali stínání zajatých srbských vojáků a civilistů. Neviděli v tom nic kontroverzního. Protože oběťmi byly Srbové, pravoslavní křesťané, "malí Rusové."

CNN a další velké západní televizní společnosti nyní zachycují a světové veřejnosti ukazují všechny "západní" hlavy uťaté islámskými teroristy. Ale uťaté hlavy srbských vojáků Blagoje Blagojeviče, Brano Džuriče a Nenad Petkoviče, které v roce 1994 napíchnuté na kůl před táborem tak zvané Armády Bosny a Herecegoviny v Jablanici, aby byly všem kolemjdoucím na očích, to ukázat nechtěly.


Po celou dobu války několik tisíc mudžahedínů ve stavu tzv. Armády Bosny a Hercegoviny pod velením Alije Izetbegoviče útočily na srbské vesnice v Bosně a Hercegovině a zabíjely srbské civilisty. Do Bosny a Hercegoviny je přivedly zpravodajské služby Francie a dalších západních zemí.

V létě roku 1999 po stažení jugoslávské armády z Kosova a Metochie, islámští teroristé z UČK spolu s "mírovými silami" Francie, USA, Anglie a Německa pod společným vedením Francouze Bernarda Kouchnera, jednoho z předních francouzských intelektuálů, vyhnali z jižní srbské provincie přes 200.000 srbských civilistů.

Člen kosovsko-albánské teroristické organizace UČK Sadik Čuflaj (uprostřed) se svým synem Valonem (po jeho levici) sťali srbského vojáka Bajan Cvetkoviće, narozeného v roce1981 v Niši. Sadik Čuflaj pracoval později jako inspektor kosovských úřadů a jeho syn byl členem Kosovských ochranných sborů cvičených instruktory armád NATO.


Asi tisíc nešťastníků z řad kosovských Srbů bylo uneseno a zabito. Několik stovek z nich, srbských mladých mužů v nejlepších letech islámští teroristé s pomocí amerických, francouzských, německých a britských teroristů převezli do Albánie, kde byli zaživa popravováni - jejich tělní orgány pak prodávala lékařská mafie po celém světě.

Teroristé vedení banditou Javierem Solanou dne 23. března 1999 poslali stovky letadel NATO s bombami a křižujícími raketami těžkými dvě tuny zabíjet srbské děti, ničili srbské vesnice a města, masakrovat kolony srbských a albánských uprchlíků. A nakonec Srbsku uloupili desetinu jeho území.

Teroristé - prezident Francouzské republiky Jacques Chirac spolu s Billem Clintonem a Tonym Blairem, členové skupiny netvorů, nařídili, aby křižující střely NATO roztrhaly na kousky sedmdesát sedm srbských dětí.

DĚTI jako "kolaterální škody" agrese paktu NATO proti Srbsku v roce 1999

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 2.dubna 1999 v Kuršumliji bombami a řízenými střelami zabili 13 a zranili několik desítek srbských civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí ve dnech 1.3. a 26.dubna 1999 zbouraly Petrovaradinský most, Most svobody a Žeželjův most ve městě Novi Sad a město zůstalo odříznuto od Bělehradu.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 4.dubna 1999 zničili teplárnu v Novém Bělehradě.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních států dne 5.dubna 1999 ve městě Aleksinac zabili 11 a zranili 15 civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 11.dubna 1999 v obci Merdare zabili 6 a zranili 23 civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 12.dubna 1999 ve Grdelické soutěsce vyhodili do vzduchu rychlík Bělehrad - Soluň, zabili při tom 11 a zranili desítky cestujících.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích dne 13.dubna 1999 bombardovali nemocnici v Banjici.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí ve stejný den zničili automobilku Zasatva v Kragujevaci.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích dne 14.dubna 1999, napadli kolonu albánských uprchlíků a dvoutunovými bombami zabili 75 a zranili více než sto nevinných civilistů, kteří prchali z válečné zóny.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 15.dubna 1999 devastovali bělehradské předměstí Rakovica a zničili "Petrochemii - chemický závod v Pančevu, bez ohledu na skutečnost, že mohli způsobit otravu desítek tisíc lidí.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 17.dubna 1999 letecky bombardovali Batajnicu nedaleko Bělehradu a zabili pouhé tři roky starou Milici Rakič, která seděla v koupelně na nočníku.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 22.dubna 1999 se řízenými střelami zničily budovu v Úžické ulici 15 v Bělehradě, při čemž se snažili zabít Slobodana Miloševiče, právoplatného a legitimně zvoleného prezidenta Svazové republiky Jugoslávie.

Nikdy nezapomeneme! 24.března - 10.června 1999 - Válečný zločin teroristického paktu NATO - bombardování civilních obyvatel Srbska


Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 23.dubna 1999 bombardovali budovu Radia a televizije (RTS) v Bělehradě a zabil 16 pracovníků televize.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 24.dubna 1999 v Doganovići u Kačaniku zabil pět chlapců z albánské rodiny Kočů, z nichž nejmladšímu byly jen tři.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 25.dubna 1999 zničili ropnou rafinérii v Novém Sadu a tím způsobili závažnou ekologickou katastrofu.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 27.dubna 1999 v malé Surdulici roztrhali vybuchem bomby 20 a zranili více než sto civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí 29.dubna 1999 zničili střelami televizní věž na hoře Avala.

Teroristé z Francie, USA, Anglii, Německu a dalších západních států dne 1.května 1999 na cestě z Prištiny do Podujeva zničili raketami linkový autobus a přiu tom zabili 47 a zranili 16 lidí. Ve stejný den v Kule blízko Prizrenu zabili sedm a zranili 15 civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích 30.dubna 1999 zničili několik staveb v centru Bělehradu.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 7.května 1999 v centru města Niš kazetovými bombami zabili 20 a zranili 70 nevinných civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 3.května 1999 v Savině Vodě rozbombardovali autobus "Djakovické dopravy" a přitom zabili 20 a vážně zranili 43 cestujících.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 8. května 1999 bombardovali čínské velvyslanectví v Bělehradě a zabili čtyři čínské státní příslušníky.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 14.května 1999 bombou doslova zmasakrovali další kolonu albánských uprchlíků, přitom zabili 87 děti, žena a starších osob.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 23.května 1999 zasáhli grafitovými bombami tepelnou elektrárnu v Obrenovaci.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemí dne 2. června 1999, u mostu přes řeku Moravu ve Varvarin zabili 10 a zranil desítky srbských civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglii, Německu a dalších západních států během března, dubna, května a června 1999 na srbská města a vesnice posílali denně 700 těžkých bombardérů. Zabili více než 3000 lidí a dalších 15.000 Srbů a albánských civilistů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích zničily stovky srbských mostů, škol, nemocnic, školek a desítky tisíc srbských domů.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích vytvořily teroristickou organizaci Albánců na Kosovu, kterou nazvali Kosovská osvobozenecká armáda. Nelitovali ani peněz ani vojenského materiálu a toto vše vrhli do války proti Srbsku. V ní zahynulo více než 15.000 lidí.

Albánští teroristé pod ochranou NATO dne 23. července 1999 zmasakrovali 13 srbských sedláků během sklizně ve Starém Gracku.

Albánští teroristé pod ochranou NATO dne 14. srpna 2003 zabil dva a zranil čtyři srbské děti v Goraždevaci, když se koupaly v řece Sitnici.

Albánští teroristé pod ochranou NATO dne 16. února 2001 vyhodili minou od vzduchu autobus firmy Nišský Express, zabili při tom 12 a zranit 43 cestujících.

Teroristé z Francie, USA, Anglie, Německa a dalších západních zemích vytvořili, financovali a vycvičili bojovníky Al Kajdy a Islámského státu a většinu ostatních islámských teroristických organizací.

Pro to všechno dnes Srbové tak dobře rozumějí Francouzům. A vřele podporují boj proti terorismu. Od řadového občana až po nejvyšší státní úředníky. A to nejen islámský, ale i francouzský, americký, britský a německý imperialistický terorismus.

A už se jedná schizofrenní a krvavé monstrum "Islámského státu", "al-Kajdy" a jiných odnoží západních zpravodajských agentur, což jsou jen "malé děti" v porovnání s jejich otci ve Washingtonu, Bruselu, Londýně, Berlíně a - Paříži.

První zabíjejí se samopaly v rukou opásáni výbušninami a oslepeni náboženským fanatismem. Ti druzí zabíjí sedíc v prezidentských a premiérských seslích, zaslepeni touhou terorizovat a okrádat malé národy a státy.

78 dnů teroristických útoků při agresi NATO proti Srbsku v roce 1999Zdroj:  FB Reporter

Překlad a redakční úprava: Václav Dvořák