Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 819 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Žáci osmých tříd z Kosova a Metohije zítra v Bělěhradě Email
Bělěhrad - Do Bělěhradu zítra přijede okolo 1400 žáků osmých tříd z Kosova a Metohije, kteří se zúčastní manifestace „Malá maturita-velike srdce“. Žáci budou ubytováni u svých vrstevníků v srbském hlavním mestě do 12. května.

Žáci z Kosova a Metohije se se svými vrstevníky z Bělěhradu zúčastní kutlurních, sportovních a zábavních akcí v Bělěhradě, uvedl zástupce srbského Ministerstva pro Kosovo a Metohiji.Příjezd žáků z Kosova a Metohije do Bělěhradu je plánován na 16.30, kdy je před budovou vlády bude očekávat ministr školství Žarko Obradović a náměstek ministra pro Kosovo a Metohijí Bojan Andjelović.

Manifestaci “Malá maturita-veliké srdce“ v Bělehradě pořádá již po čtvrté ministerstvo pro Kosovu a Metohiji a ministerstvo školství.