Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 485 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Miláček Albrightové prezidentem tzv. Republiky Kosovo? Email

Pátek, 26. února 2016x/ Jan Urbach

thaci albrightová
Folklórem se stalo používání slzného plynu v parlamentu tzv. RepublikyKosovo v Prištině. Provázelo i včerejší jednání, na kterém byla určena volba nového „prezidenta“ na tento pátek.

Podle předpovědí by stávající prezidentku Atifete Jahjagovou, které končí pětileté funkční období, měl vystřídat Hashim Thaçi, bývalý premiér a nynější ministr zahraničních věcí.

Thaçi, přezdívaný „Had“, byl v minulosti představitelem teroristické UÇK, která se dopouštěla těžkých zločinů proti srbskému i albánskému obyvatelstva Kosova.

Díky ochraně západních politiků, zejména americké ministryně zahraničních věcí Madelaine Albrightové, o Thaçim se psalo také jako o jejím „miláčkovi“, nikdy nebyl postaven před ICTY vxHaagu. Bývalá hlavní žalobkyně tohoto tribunálu Carla del Ponteová ve své vzpomínkové knize uvádí podezření z podílu Thaçiho na obchodu s lidskými orgány, ke kterému docházelo v době, kdy po agresi NATO proti Jugoslávii UÇK ovládla Kosovo a beze stopy zmizelo několik set zejména Srbů.

Útoky slzotvorným plynem v prištinském parlamentu má na svědomí opoziční extrémně nacionalistické hnutí Sebeurčení, které žádá vypsání předčasných voleb, jichž řádný termín je až v roce 2018.