Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 2130 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Islámský stát přichází do tzv. Republiky Kosovo Email
Pondělí, 25. dubna 2016


Nápis "Islámský stát přichází" byl nasprejován na zeď pravoslavného chrámu sv. Mikuláše v Prištině. O incidentu informovala srbská rozhlasová stanice z Bělehradu B92.

Kněz Darko Marinkovič italským vojákům KFOR uvedl, že před několika dny vandalský čin oznámil policii. Podle jeho slov má nápis souvislost s výročím událostí v roce 2004, kdy 17. března došlo na území ovládaném kosovskými Albánci k protisrbskému pogromu. Do 19. března bylo zavražděno 19 Srbů.

Zničeno bylo 39 pravoslavných chrámů a kostelů a 935 obytných domů. Na mnohých objektech byly tehdy nápisy „Smrt Srbům“. Ze svých domovů bylo vyhnáno okolo 4 tisíc osob srbské národnosti. Pogromu se na straně Albánců účastnilo více než 50 tisíc lidí. Oficiální představitelé samozvané tzv. Republiky Kosovo sice vystupují proti Islámskému státu, je ale známo, že v jeho řadách mnoho kosovských islamistů bojuje. Již na počátku kosovské krize dostávali evropští představitelé varování - mimo jiné izraelských tajných služeb, že Kosovo se stane vedle centra organizovaného zločinu také nástupištěm militantních muslimů do Evropy.