Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1539 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Srbové blokovali silnici u Bujanovce Email

neděle, 10. května 2009

KOSOVSKA KAMENICAAsi tři stovky Srbů z vesnice Donje Korminjane v obci Kosovska Kamenica blokovalo silnici, která vede z Bujanovace do Kosovského Pomoraví (Okres Kosovsko Pomoravlje).Oni pozastavili dopravu v blízkosti vesnice Bela zemka vyjadřující protest kvůli vícedennímu přerušení dodávky elektrické energie.Mluvčí Kosovské policejní služby pro region Gnjilane Ismet Hashani, řekl agentuře FoNet, že nahoře zmíněni Srbové začali házet na policisty kameny.

„Několik policistů má lehčí zranění od kamenů a jiných předmětů a my jsme pozastavili dopravu z důvodů bezpečnosti“, uvedl Hashani.Náčelník okresu Kosovsko Pomoravlje Dragan Nikolić řekl pro agenturu FoNet, že Srbové blokovali cestu „aby upozornili na sebe a problém s elektřinou.“ On řekl, že Srbové z okresu Kosovsko Pomoravlje nechtěji platit za elektřinu.

My očekáváme od Bělehradu aby vyřešil tento problém a aby v tomto regionu byl jiný distributor elektroprivreda Srbija (Elektrohospodařství Srbsko), které budou platit za elektřinu.Náčelník okresu Kosovsko Pomoravlje a předsedy čtyř obcí v tomto regionu se usnesli na rozhodnutí aby Srbové z těchto časti Kosova a Metohije neplatili za elektřinu a aby nesjednávali jednotlivě smlouvy s kosovskou energetickou korporaci.Také se usnesli na tom, že by statní orgány v Bělehradě měli vyřešit problém Srbů v Kosovu a Metochiji a elektřinou.Byl poslána žádost prezidentovi Srbska Borisu Tadićovi aby přijal představitelé Srbů aby ho informovali o problémech s elektřinou.“