Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 255 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Policisté kosovské policejní služby zbili Slobodana Tanaskoviće u Pasjane Email

Pondělí, 11.května,2009
KIM-Rádio
: Slobodana Antanaskoviće z obce Pasjane v okrese Gnjilane zbili příslušníci Kosovské policejní služby (KPS)po skončení protestů Srbů v této obci, nahlásil novinář Laser-Rádia z Pasjane, Goran Maksimović.
18ti-letý Antanasković stál u silnice Gnjilane-Preševo, kde ho patrola KPS uviděla. Podle zprávy novináře Laser-Rádia poté, co policisté zkontrolovali Antanaskovićovy doklady, začali ho nejprve urážet, nadávat mu a nakonec ho začali bít po obličeji i po těle.

Slobodanovi se potom podařilo dostat domů, kde řekl otci, ať zavolá nadřízený úřad KPS a nahlásí jim incident. S lékařskou zprávou pak šel s otcem vše nahlásit na policejní stanici v Gnjilane.
Situace v Pasjane je i nadále velmi napjatá, protože několik desítek lidí, když se dozvěděli o tomto incidentu, zablokovalo na protest silnici Gnjilane-Preševo.
Příslušník KPS pro region Gnjilane, Ismet Hasani, pro KIM-Rádio potvrdil, že se na stanici policie nachází Slobodan i jeho otec a že hlášení ještě probíhá. "Vypadá to, že si stěžují na policisty KPS. Nevím přesně s určitostí o co se jedná, protože proces hlášení ještě probíhá", řekl k tomu Hasani. Dodal také, že v Pasjane se shromažďují lidé a drží v blokaci silnici Gnjilane-Preševo. "Oni mohou protestovat mimo hlavní silnici, ale tato nesmí býti blokována. Zatím nedošlo k žádnému incidentu".