Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 3754 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Velika Hoča dostává elektřinu !!! Tisk Email

Pondělí, 11. května, 2009

Obyvatelé Velike Hoče po třech dnech strávených ve tmě opět dostali elektřinu, protože jim bylo umožněno zaplatit paušál 26 Euro. Elektřina byla včera navečer puštěna poté, co více než 70% domácností paušál zaplatilo Kosovské elektrokorporaci (KEK), potvrdili obyvatelé obce .
Část Srbů v Obci Orahovac a Velika Hoča se však domnívá, že rozhodnutí o placení paušálu KEK-u je unáhlené a zbytečné, protože se časem ukáže, že kvůli nemožnosti placení účtů se někteří Srbové budou muset ze svých domů vystěhovat. Jejich příjem pro celou rodinu totiž činí cca 11000 Dinárů, tedy zhruba 3500 Kč...