Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1541 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Kosovo 2017: Jeden zločinec pověřil druhého sestavením vlády Email

Pondělí, 11.září.2017 / messinOd doby, kdy NATO zločinně, na základě vylhaných důvodů a nelegálně bez souhlasu RB OSN bombardovalo Jugoslávii, což vedlo k obsazení a pozdějšímu násilnému odtržení Kosova, uplynulo přes 18 let. A celou tu dobu v umělém a nefunkčním státě Kosovo vládnou pořád ti samí zločinci, bývalí velitelé UČK, kteří se přímo podíleli na zločinech i mučení jak Srbů, tak Albánců.


Hlavní podíl na uznání samostatnosti Kosova naším státem měl tehdejší ministr zahraničí Karel Swcharzenberg, když to vládě nečekaně předložil na pokoutním výjezdním zasedání v Teplicích. Zde tehdy chyběli někteří ministři, co by s tím mohli mít problém. Nicméně pozdější vyjádření premiéra Mirka Topolánka pro Hospodářské noviny, ve znění „Kdybych nemusel Kosovo uznat, nikdy bych to neudělal“ je všechno, co potřebujete vědět o suverenitě naší země. Topolánek věděl, co je to za špínu, ale musel.

Poslanecká Sněmovna PČR později sice přijala rezoluci, která se stavěla proti nezávislosti Kosova, ani to ovšem nezabránilo pozdější návštěvě „oblíbeného“(!) úřednického premiéra a pozdějšího neúspěšného kandidáta na prezidenta Jana Fischera v Kosovu v roce 2009.

Umělý narkostát Kosovo žije dál svým temným životem a tak mohl včera kosovský „prezident“ Hashim Thaci (kdysi nazývaný podsvětím „Had“ a v médiích tehdy zas „miláček Albrightové“) pověřit sestavením vlády Ramushe Haradinaje. Ano, toho samého Haradinaje, který ještě před pár měsíci seděl ve francouzském vězení a až na nátlak EU nebyl vydán do Srbska, přestože dodalo do Francie složky důkazů.

Haradinaj je v současné době předsedou strany Spojenectví pro budoucnost Kosova (AAK) a mezinárodní zatykač na něj stále platí. Už při jeho zadržování a vyšetřování ICTY v roce 2007 začali náhle umírat lidé, kteří mohli svědčit.

Haradinaj si při své předchozí kariéře gaunera užíval plné ochrany USA. Například v roce 2000 se pod rouškou noci s bojovou puškou a svými ozbrojenými kumpány vypravil unést a ztrestat šéfa konkurenčního gangu z jeho domu. Po přestřelce Haradinaje americká helikoptéra evakuovala na svou vojenskou základnu Bondsteel, dále pokračoval na doléčení na americkou základnu v Německu. Vyšetřovatelé OSN si tehdy stěžovali, že americký personál odstranil důkazy, týkající se přestřelky, které se Haradinaj zúčastnil.

Jak tehdy informovala tisková agentura AFP „Vyšetření incidentu bylo potlačeno pod tlakem USA, jak sdělil vyšší důstojník policie OSN. Ramush byl dán dohromady v americké vojenské nemocnici v Německu, než se vrátil do Kosova.“

Více o tom podrobněji najdete zde.


Na tomto příkladu vidíme neměnnou zločinnou politiku vůči státům, které se nechtějí podvolit těmto neokolonialistům. Nejprve podplácí, když to nefunguje, posílají ty nejhorší vrahy a nakonec bombardují. To vše podpořeno příšernou propagandou, jaká zní z natoidních médií ohledně rozpadu Jugoslávie i krize v Kosovu dodnes. Lidé, kteří měli odvahu se těmto bestiím postavit, jsou démonizováni a pokoušejí se je zavraždit. Typickým příkladem byl Slobodan Miloševič.