Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 714 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
V Rusku na slova Trumpa o svrchovanosti zemí: Tak vraťte Kosovo! Email

Středa, 20.září 2017 / - kou -Šéf Výboru pro záležitosti SNS ruské Dumy Leonid Kalašnikov, v reakci na výzvu prezidenta USA Donald Trump o nutnosti respektovat suverenitu zemí, vyzval Západ k návratu Kosova Srbsku.

V úterý americký prezident Donald Trump řekl ve svém projevu v OSN, že mezinárodní společenství by se mělo zabývat ohrožením národní suverenity zemí ve světě. Zároveň vyjádřil názor, že taková hrozba svrchovanosti se projevuje i v současnosti jak v Evropě, tak v asijsko-tichomořském regionu. Zejména vyzval, aby se „odmítla hrozba svrchovanosti od Ukrajiny až po Jihočínské moře“.

„Výzvy respektovat suverenitu od prezidenta velmoci, který zničil celý světový řád, je to upřímně řečeno cynické. Začněme s Kosovem. Kdo roztrhal bývalou Jugoslávii? Oni se sami pustili na tuto cestu a otevřeli Pandořinu skříňku!“ cituje Kalašnikova v reakci na Trumpův projev na Valném shromáždění OSN agentura TASS.

Připomněl, že bývalá Jugoslávie byla zničena obejitím všech norem mezinárodního práva a sankcí OSN. a odtržení Kosova „proběhlo bez referenda a silou“. Jestli-li za výzvou Trumpa zní téma Krymu, „nikdo nemůže říci, že přistoupení Rusku nebylo založeno na vůli občanů poloostrova, bez oběti, bez občanské války“.

„A Spojené státy, které samy zničily mezinárodní právo, se nyní snaží poučovat. To je extrémní cynismus. Nejdříve vraťte Kosovo!“ uzavřel šéf výboru.


(kou, prvnizpravy.cz, tass.ru, foto: arch.)


Související článek: