Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 847 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Na objektu rádia Klolot napsáno "UČK" a "AŤ ŽIJE KOSOVO" Email

 KiM Rádio: Na budovu, ve které sídlí místní Rádio Klokot a na dalších devítiobjektech v obci Klokot u Kosovské Vitiny jsou nápisy "UČK" a "Ať žije Kosovo".Šéfredaktor Rádia Klokot Nebojša Vesić v prohlášení pro Rádio KiM vyjádřil přesvědčení, že toto je další ze způsobů nátlaku na zdejší Srby, aby se co nejrychleji vystěhovali.

"Je to jasný záměr a zpráva od těch, kteří se před mezinárodnímspolečenstvím přimlouvají za společný život Srbů a Albánců, že jim jde o pravý opak. Nemohu říci, že měli přímo něco proti našemu rádiu, protože nápisy se
 objevily i na dalších domech. Jedná se o další výhružku a provokaci těch, kteří jsou rozhodnuti Srby z obce Klokot vystěhovat, pokračuje Vesić.

Na domech rodin  Slobodana Cvetkoviće, Jovana a Bata Denićových a ještě na dalších šesti místech se objevily stejné nápisy "UČK" a "Ať žije Kosovo". Tito obyvatelé obce Klokot říkají, že nápisů si všimli dnes ráno a že je jim jasné, co jimi pachatelé chtějí říci.
 "Jsme znepokojeni, protože to vnímáme jako vyhrožování. Když jsem nápisy ráno spatřil, velmi to mnou otřáslo," vzpomíná Slobodan Cvetković. Přesto jsou, bez ohledu na nátlak, který je zde ze strany Albánců na Srby vyvíjen, rozhodnuti na Kosovu zůstat a nenechat se zastrašit. "Nemáme elektřinu, někdy ani vodu. Není nám to všechno jedno, ale já jsem rozhodnutý zůstat v Klokotu zde na Kosovu, u našich odvěkých ohnišť, bez ohledu na to vše!" vzkazuje Denić.
Tiskový mluvčí Kosovské policie Ismet Hašani uvedl, že po pachatelích se intenzivně pátrá, bylo již provedeno několik prohlídek, ale zatím nikdo nebyl shledán podezřelým. Ve vyšetřování se, podle Hašaniho, stále pokračuje.