Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 592 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Bomba před supermarketem Email

V severní části Kosovské Mitrovice, před vchodem jednoho supermarketu byla nalezena nevybuchlý ruční granát, který později deaktivovala skupina KFOR.Velitel policejní stanice v severní části Kosovské Mitrovice, Milija Milošević, nahlásil tiskové agentuře Tanjug, že bomba, nalezená dnes ráno po šesté hodině ranní, byla deaktivována na místě příslušníky speciální jednotky KFOR, kteří se na místo dostavili krátce po ohlášení nálezu.

Bomba se nacházela v centru města v ulici Kralja Petra I. Situace v okolí byla normalizována okolo osmé hodiny.Majitel supermarketu, Dragiša Kostić, pro Mitrovické rádio „Kontakt Plus“ uvedl, že bombu před jeho obchodem našel jeho zaměstnanec při příchodu do práce. „Případ jsme ohlásili na policii a zanedlouho poté přijeli z KFOR“, řekl Kostić a dodal k tomu, že dosud na něj nebyly směřovány žádné výhrůžky a že netuší, co by mohlo být motivem k položení explozivní nálože před jeho obchod.