Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 719 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Čaglavica: Zbiti otec a syn Email

15.června 2009 Zdroj: FoNet Čaglavica

Řidič autobusu firmy "Arsa Prevoz", Igor Arsić a jeho otec Vido, byli dnes ráno i se 40 cestujícími odvedeni na policejní stanici v Prištině.Podle zprávy rádia KiM zkřížilo autobusu při výjezdu z Prištiny cestu vozidlo (minibus) s označením KS (Kosovo). Řidič autobusu se pokoušel vozidlo objet, když v tom okamžiku byl on a jeho otec bez jakéhokoli upozornění a vysvětlení vyveden z autobusu dvěma policisty, kteří byli označeni čísly 9383 a 8285, v té době mimo službu. Ti je hodili na zem a začali bít. Poté řidiči Igoru Arsićovi nasadili pouta a spolu s otcem odvedli na policejní stanici v prištinské obci Kupusište, kde proběhlo hlášení. Krátce před 9. hodinou byli Arsićovi a cestující propuštěni a mohli pokračovat v cestě do Kosovské Mitrovice.Mluvčí policie v Prištině, Arber Beka, nemohl k události podat komentář, protože se údajně nachází na dovolené a jeho zástupce, Sambrije Kamberi, je pro média nedostupný.