Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 582 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Zatčen Muharem Gaši v Italii Email
Sobota, 11.července 2009
Ministryně spravedlnosti Srbska, Snežana Malovićová, oznámila agentuře Tanjug, že ministerstvo dostalo z kanceláře Interpolu v Bělehradě potvrzení o tom, že v Itálii byl zadržen Muharem Gaši, který je obviněn z válečných zločinů na Kosovu v r. 1999.
„Žádost o jeho vydání do Srbska bude bez prodlení zaslána italským pravomocným úřadům“, doplnila zprávu Malovićová.
Připomněla, že Gaši je jeden z vůdců OVK, který je pravomocným soudem Srbska obžalován za válečné zločiny na Kosovu a Metohiji z r. 1999.
„Gaši měl v Itálii status utečence. Očekávám, že se jeho případem budou zabývat příslušné orgány, pro vyšetřováním válečných zločinů, tj. Prokuratura pro válečné zločiny a Rada okresního soudu v Bělehradě. Za vydání Gašiho bude zodpovědný soud v Boloni“ řekla dále Malovićová.
Gaši se r. 1999 přidal k OVK jako dobrovolník a téhož roku se zúčastnil napadení jednoho domu v obci Klina, jehož majitel byl zabit střelnou zbraní a další členové domácnosti byli težce zraněni, připomněla ANSA.
Podle zprávy italské tiskové agentury Muharem Gaši, na kterého byl vydán mezinárodní zatykač, žil v blízkosti Rimini a živil se jako řidič kamionu.