Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 107 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Napaden Srb v obci Grabac u Kliny Tisk Email

Čtvrtek, 16. července 2009

Rádio KiM: Jednašedesátiletý Rados Magić z obce Grabac u Kliny byl včera fyzicky napaden na své louce, potvrdil pro rádio KiM mluvčí Kosovské policie pro region Peć Avin Djavukaj.
Magiće ve stavu bezvědomí našla na louce nedaleko jejich domu jeho žena. S poraněními na hlavě a na zádech byl převezen do pećské nemocnice.
Podle poznatků policie byl muž napaden zezadu, ale není ještě známo, jestli útočník byl jeden nebo jich bylo více. Tyto skutečnosti jsou zatím předmětem vyšetřování. Přitěžující okolností pro vyšetřování je právě to, že Magić byl udeřen do hlavy a ještě nejpravděpodobněji zezadu, takže nám v tomto okamžiku nemůže v objasnění případu pomoci.

Mezi obcemi Klina a Srbica se nachází i obec Biča, kde na bezpečnost navrátilců až do poloviny ledna dohlížely italské jednotky KFOR. Od 16. ledna, kdy tuto obec jednotky opustily, na její bezpečnost dohlížejí už jen občasné hlídky KFOR, které tvoří dva vojáci.