Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 568 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
První případ prasečí chřipky na Kosmetu Email

Úterý, 28.července 2009

Priština - Ministerstvo zdraví tzv. státu Kosovo v Prištině potvrdilo, že byl zaznamenán první případ osoby nakažené virem H1N1.
Ministr Aljuš Gaši na konferenci pro novináře oznámil, že tímto virem onemocněl devítiletý chlapec, který na Kosmet přijel z Anglie.

"Ministerstvo zdraví Kosova podniklo všechny nezbytné kroky k vyléčení nakaženého chlapce, který je umístěn na Infekční klinice v Prištině. Na Kosovu je již vše připraveno k léčbě eventuálních nových případů osob nakažených virem H1N1."
Epidemiolog Jusuf Dedušaj z Národního institutu veřejného zdraví řekl, že není důvod k panice neboť lékařské tými jsou připravené a schopné tuto nemoc vyléčit.