Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 406 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
USA zatkly sedm spiklenců za přípravu útoků na Kosovo a Jordánsko Email

Čtvrtek, 30.červenec 2009
V Americe bylo v pondělí zadrženo sedm osob ze Severní Karolíny  že připravovaly spiknutí pro provedení několika teroristických útoků za oceánem, mezi jinými i na Kosovu, v Jordánsku a v pásmu Gazy.
Americký žalobce uvedl, že vůdce této skupiny Daniel Boyd využil zkušenosti z výcviku v Afghánistánu a Pákistánu v letech 1989 - 1992, aby vytvořil vlastní organizaci, která by trénovala bojovníky, sháněla peníze a prováděla útoky mimo hranice USA, informovala dnes agentura Reuters. Další zatčení jsou Hisen Šerifi, Anes Subašić, Mohamad Omar Ali Hasanm Zijad Jagi a Boydovi dva synové, Zacharia a Dylan. Všem sedmi teroristům hrozí doživotní vězení.

Podle sedmi bodů obžaloby jsou Boyd a ostatní obžalovaní, že podnikli cestu do Gazy, Izraele, Jordánska, Pákistánu a na Kosovo, aby naplánovali a angažovali další lidi k útokům.
Dále jsou obžalováni za výcvik střelby ze zbraní, hlavně z pušek, jejichž střely prorážejí kov, za provádění výcviku vojenským způsobem, za hromadění materiálu pro podporu teroristů, za přípravu vraždy, únosy a fyzické újmy na zdraví lidí v jiných zemích.
Obžaloba  ve které se uvádí, že tato skupina byla aktivní od konce roku 2006 do tohoto měsíce, neobviňuje nikoho z provedení jakéhokoli útoku.
Novinářům bylo také sděleno, že neexistují indicie k tomu, že Boydova skupina měla vazby na některou mezinárodní militantní organizací, nebo že by plánovala útoky v USA.