Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1167 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Všichni kosmetští Tonyblaiři Email

Pondělí, 9.srpen 2010

 

Devět albánských chlapců, narozených na Kosmetu po bombardování NATO roku 1999, dostalo jméno Tonyblair po bývalém britském premiérovi Tony Blairovi.

Jmenovci bývalého britského premiéra měli příležitost se s Blairem potkat během jeho návštěvy Kosmetu, hlásí BBC v srbském jazyce. Bývalý britský premiér Tony Blair strávil 10.červenec 2010 na návštěvě Prištiny, na pozvání kosovského premiéra Hašima Tačiho.

Na tiskové konferenci, uskutečněné po jednání s Hašimem Tačim, Blair prohlásil, že Kosovo stojí před výzvou rozvoje ekonomické kapacity s cílem zapojit se do organizací Evropské unie.

Blair řekl, že je šťastný, protože je zase na Kosovu, a to zvláště proto, že Kosovo je nezávislým státem, a vyjádřil nespokojenost kvůli pomalému pokroku.

Hašim Tači při této příležitosti prohlásil, že Blair je spolu s Clintonem symbolem svobody a nezávislosti jeho země, a že jejich přínos má pro Kosovo historický význam.

Mnozí kosovští Albánci se domnívají, že právě Blair sehrál klíčovou roli pro stažení srbské armády z oblasti, uvedla tato rádio stanice.

Jeden z chlapců, kteří dostali jméno po britském premiérovi – Tonyblair Sahiti říká, že jeho jmenovec je „velmi velký člověk“.

Pro kosovskou televizi otec jednoho z devíti Tonyblairů řekl, že synovi toto jméno dal poté, co britský premiér navštívil jejich uprchlický tábor v Albánii.

Chlapcova matka Šukrija říká, že je velmi pyšná na jméno svého syna a dodává „Modlím se k Bohu a doufám, že až vyroste, bude jako Tony Blair nebo alespoň zčásti jako on“.

Připravila Nataša Kević