Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1610 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Demonstrace k 2. výročí vyhlášení nezávislosti Kosova Email

Dne 17. února 2010 od 16:00 se v Praze na Václavském náměstí konala demonstrace proti jednostranně vyhlášené nezávislosti tzv. Republiky Kosovo a jejímu uznání ze strany České republiky a dalších zemí. Demonstraci svolalo občanské sdružení Přátelé Srbů na Kosovu.

Demonstraci uvedl diákon Pravoslavné církve Ivan Hadrava, poté promluvil politik Jaroslav Foldyna, který připomněl dlouholetou tradici a historii přátelských vztahů mezi českým a srbským národem. Poté vystoupil režisér Václav Dvořák, který hovořil o mediálních manipulacích a lžích v souvislosti s kosovským konfliktem a informoval přítomné o aktuální situaci v tomto srbském kraji. Na závěr promluvil současný předseda o. s. Petr Svoboda, který demonstranty seznámil s činností občanského sdružení, která spočívá především v podpoře Srbů žijících v Kosovu a Metohiji. A všechny přítomné informoval, že o. s. pro tyto účely před nedávnem vyhlásilo veřejnou sbírku. Demonstrace se zúčastnilo asi 200 lidí, akce proběhla bez incidentů.

                                                                                                                           Členové o.s. (únor 2010)