Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 500 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
KOSMET – centrum bílé Al Kaidy Email

Sobota, 5. března 2011

Větší množství teroristických skupin rekrutuje v Kosovské Mitrovici „spáče“ pro Evropu, a útočník na americké vojáky ve Frankfurtu je následovník „Abu Bakir Sidika“, mudžahedínského oddílu, který vyvíjí svou činnost na KOSMETu, píší „Večerní novosti“.

Odborník na terorismus Zoran Dragišić je přesvědčen, že útočník je členem bílé Al Kaidy a že bezpečnostní síly EU a USA registrovali bílou Al Kaidu jako teroristickou organizaci a zdroj reálného nebezpečí pro Starý Kontinent, která může ohrozit bezpečnost na jihu Srbska a poté i v okolí.

Bělehradský deník přináší názor, že teroristé z „Abu Bekir Sidika“ 1. prosince 2003 v severní části Mitrovice uložili bombu velké explozivní síly asi padesát metrů od studentských ubytoven a hřiště Střední technické školy „Michajlo Petrović Alas“, ale speciální jednotka policie UNMIK ji zneškodnila.

„Většina bojovníků  jsou z řad UÇK. V Kosovské Mitrovici koncem devadesátých let byla zažalována a odsouzena za terorismus skupina členů Al Kaidy, mezi jinými i Ekrem Avdiju, Hedžmadin Lauš a Špend Kopriva, kteří vyvíjeli svou činnost v Bosňácké machale (severní část Kosovské Mitrovice)“, říká Dragišić a dodává, že v roce 2001 oni a další teroristé z UÇK  byli, po nátlaku USA, propuštěni na svobodu.

Po tom, co Ekrem Avdija vyšel z vězení, pokračoval ve vedení „Kosovské islámské kanceláře“, která byla založena v lednu 1998 v Kosovské Mitrovici s pomocí Saudské Arábie a která dodnes slouží jako krytí pro přijímání finančních prostředků, ideologické působení a rekrutování osob muslimského vyznání pro džihád.

Dragišić řekl,  že se pobočky této organizace nacházejí na celém území KOSMETu a její „spáči“ jsou umístěni ve všech západoevropských zemích.

Avdija v čele kosmetské Al Kaidy

Profesor Fakulty bezpečnosti  Darko Trifunović již v roce 2004 upozornil, že Avdoja (známý také jako Abú Šejb) je ve skutečnosti v čele kosmetského křídla Al Kaidy, která má název „Abú Bekir Sidika“.

Diplomant Teologické fakulty v Medíně, saudskoarabský stipendista Avdoja se stal známým jako absolvent kurzu tábora „Chost“ v Afganistánu a „Abú Bekir Sidik“ v Jablanici u Tešnje v Bosně a Hercegovině.

„Oddíl, kterému velel Avdoja byl založen s pomocí Abdulaha Duchajmána, vedoucího nové humanitární organizace „Kancelář pro islámské volání‘, která působila v Bosně a Hercegovině a byla přímo financována ze Saudské Arábie.

Dále říká, že ‚Abú Bekir Sidik‘ sdružuje 30 teroristů, mezi kterými je i Špend Kopriva, Muhamed Avdija, Sami Hoti, Besim Ismailji, Ertan Bitiç, Ahmed Hodža, Ljuljazim Imeri, Nadžmedin Lauš a Arif Krasniçi.

Ministr vnitra spolkové země Hessensko Boris Rein oznámil, že vrah dvou Američanů na frankfurtském letišti je radikální islamista.

Německé státní zastupitelství veřejně potvrdilo, že vražda dvou Američanů je dílo mezinárodního terorizmu a terorista Arif Uka (21) je Albánce původem z Kosovské Mitrovice. Německá média tvrdí, že nebyl sám.

Pramen: http://www.vesti-online.com/

Překlad: Václav Dvořák