Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 466 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Z cesty do Kosova a Metochie Email


Naše sdružení podniklo ve dnech 29. 4. až 6. 5. 2009 cestu do Kosova a Metohie. Při té příležitosti jsme tam odvezli dětem hračky, oblečení, počítače, osobní a hygienické potřeby. V průběhu měsíce června 2009 budete mít možnost vidět fotografie a videa z této cesty v sekci Galerie.

Zároveň zde uvidíte, kterým dětem byla jejich přání již splněna a které na jejich splnění stále čekají. Své místo na našich stránkách si samozřejmě zaslouží i firmy a jednotlivci, s jejichž pomocí jsme mohli přání srbských dětí z Kosova a Metohie splnit. Budete mít možnost seznámit se s tím, kdo a jak nám pomohl přání splnit. Pro sekci Kosovo připravujeme nové články o srbské vesnici Novake, romském uprchlickém táboru Česmin Lug a městu Prizren. O fotografie s těchto míst bude samozřejmě rozšířena i Galerie, kde budete mít možnost vidět, jak tato místa vypadají a jak tam lidé žijí.Věříme, že jste s naším webem spokojeni, a že pro Vás budou nové informace přínosné.

O. s. Přátelé Srbů na Kosovu (červen 2009)