Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1204 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Ledviny a játra - uvítání paní Jahjagu v Praze Email

Úterý, 11. října 2011

 
   

Vážení přátelé,

musíme vám poděkovat za podporu, kterou jste nám projevili při našich demonstracích 9. a 11. 10. 2011  za to, že jste se přidali. Odpolední demonstrace proběhla podle očekávání. U vchodu do Goethova institutu (dříve ambasáda NDR) jsme upozornili na to, že Kosovo je ráj organizovaného zločinu, že je to heroinová země a že čelní představitelé toho kvazistátu jsou zapleteni do nejohavnějších zločinů, včetně popravování unesených a zajatých lidí pro kšeft s lidskými orgány.

Z vystavených jater a ledvin v roztoku, které jsme přinesli pro dokreslení zločinů, z kterých jsou důvodně podezřelí bývalý kosovskoalbánský premiér Ramush Haradinaj, bývalý ministr dopravy Fatmir Limaj, dnešní předseda jejich vlády Hashim Thaçi a další albánští výtečníci z Kosova, se mnoha procházejícím lidem udělalo hodně špatně. Nám je již delší dobu špatně od žaludku z toho, že česká vláda tu partu kosovských narkobaronů a válečných zločinců uznala jako „nezávislý a svodný stát“. Za to stranu Zelených, kteří tehdy do vlády vpašovali občana Schwarzenberga, hlavního pachatel uznání, aby hanba nejméně pět volebních období fackovala, a to mimo parlament.

Přesně na minutu zastavily černé limuzíny a blikající modré majáčky před hlavním vchodem do institutu a z nich se vyhrnula ochranka a doprovod paní Jahjagu. Paní „prezidentka“ se chtěla pozdravit s davem, ale tento omyl trval jenom okamžik. Desítky hrdel z obou stran špalíru zvolaly „Kosovo je Srbsko“, nad slušivým kostýmkem se zachmuřilo čelo nejvyšší kosovskoalbánské představitelky, která hned nasupeně vkročila na schody. Ale na schodech na ni čekaly z jedné strany játra v lahvi, z druhé strany lahev s dvěma ledvinami. Orgány plavající v roztoku, které jsme ji strčily pod nos, snad nejnázorněji řekly, co si o vládě „nezávislého“ Kosova myslíme. Panelová diskuse, na kterou paní Jahjagu spěchala, probírala boj s organizovaným zločinem. V kosovském kontextu musela být velmi pikantní.

Přátelé Srbů na Kosovu