Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 472 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Švýcarsko zadrželo Albánku obviňovanou z brutální vraždy dítěte během války v Bosně Email

Úterý, 4. října 2016 / messinŠvýcarská policie zadržela v kantonu Neuchatel bývalou vojačku bosensko-muslimské armády, Albánku Elfetu Veseli. Ta v době občanské války žila v Bosně se svým otcem Rahmanem. Žena je podezřelá ze zabití dvanáctiletého srbského chlapce Slobodana Stojanoviče. Toho měla zavraždit extrémně brutálním způsobem v roce 1992 ještě za účasti dalších osob u obce Donja Kamenica v oblasti Zvornik (nedaleko Srebrenice).

Následuje informace z knihy „Srebrenica – Příběh politicky korektního rasismu“ od Alexandra Dorina:

Rodiče malého Slobodana Stojanoviče tehdy žili v etnicky smíšené vesnici Donja Kamenica. Podle statistiky z roku 1991 zde žilo 1.921 Muslimů a 306 Srbů. Srbští obyvatelé vesnice si v červnu 1992 uvědomovali hrozící pohromu, věděli, že se schyluje k útoku na srbské obyvatele vesnice a připravovali se k útěku.

Celý článek...
 
Soud v Niši uvalil 30ti denní vazbu na zatčeného oblastního ředitele kosovské policie Email

Pondělí, 3. října 2016


28. září letošního roku byl orgány srbského ministerstva vnitra zatčen regionální ředitel Kosovské policie Nehat Thaçi. Zatčení proběhlo na hraničním přechodu Končulj mezi Kosovem a Srbskou republikou, když se pokoušel přes teritorium Srbska navštívit nejmenovanou západoevropskou zemi.

Nehat Thaçi (40) je šéfem kosovsko-albánské policie v jižní části Kosovské Mitrovice na severu provincie.

Celý článek...
 
Ohlédnutí za návštěvou Bidena v Bělehradě Email

Pondělí, 5. září 2016 / Nebojša MalićSmyslem návštěvy viceprezidenta Bidena v Srbsku bylo vyslat vzkaz, že Spojené státy si stojí za svou politikou a v podstatě podpořit kampaň Clintonové. Podařilo se tím však vyvolat pouze hořké vzpomínky na invazi NATO v roce 1999.

Než Biden 16. srpna odletěl do Bělehradu, pronesl plamenný projev na podporu Clintonové ve svém rodném městě v Pensylvánii.


Celý článek...
 
Clintonovi a Kosovo, bašta Daeše v Evropě Email

Čtvrtek, 4. srpna. 2016 / Tereza Spencerová


Evropa by měla na případné zvolení Hillary Clintonové americkou prezidentkou pohlížet s obavami, neboť na případech Libye nebo Kosova už dobře ví, čeho je ta paní schopna.

Celý článek...
 
Jak se Kosovo změnilo na živnou půdu Islámského státu Email

Neděle, 3. července 2016 / Carlotta Gallová


Extrémističtí klerikové a tajnůstkářská společenství, které financovali Saúdové a další, přeměnili kdysi tolerantní muslimskou společnost ve zdroj extrémismu.

PRIŠTINA, Kosovo – Každý pátek, jen pár metrů od sochy Billa Clintona, vesele mávajícího vztyčenou paží, okázale poklekávají stovky vousatých mladíků k modlitbě na chodníku před improvizovanou mešitou v bývalém obchodě s nábytkem.


Celý článek...
 
Zraněni při náletu NATO Email

Neděle, 26. června 2016 / Eve-Ann Prenticeová


Britská novinářka z listu The Times popisuje, jak byla skupina zahraničních novinářů na své cestě po jižním Kosmetu bombardována letouny NATO 30. května 1999.

Bomba dopadla. A já myslela, že jsem mrtvá.

Bomba explodovala několik metrů vpředu, nalevo ode mne. V té chvíli jsem si myslela, že jsem mrtvá.

Slyšela jsem obrovský hřmot, a pomyslela si, že to je poslední věc, kterou na světě uslyším. Byla jsem sražena k zemi. A když se hustý šedočerný dým pročistil, tak jsem s údivem zjistila, že jsem ještě naživu.

Celý článek...
 
ODSOUZENÍ Dr. RADOVANA KARADŽIĆE NA 40 LET Email

Pondělí, 25. dubna 2016 / prof. MUDr. Rajko Doleček, Dr.Cs.Mezinárodní Trestní Tribunál v Haagu pro válečné zločiny v někdejší Jugoslávii (ICTY), dostal na Západu brzy po svém vzniku (1993), pro řadu svých závažných prohřešků, nelichotivou přezdívku KLOKANÍ SOUD. Podle Websterova slovníku (1966) je klokaní soud takový soud, který je charakterizovaný nezodpovědnými a neoprávněnými postupy, soud bez právního postavení; že je to výsměch soudu, ve kterém jsou základy zákona a spravedlnosti zneužívány, pošlapávány.


Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL