Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.



Právě připojeni - hostů: 226 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA





Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balné



Objednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA




DOPORUČENÁ KNIHA:



Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.





Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.




  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Naše akce




Náš dar nemocnici ve Štrpcích Tisk Email

Neděle 6. listopadu 2011



Všechno začalo telefonátem: „Brněnská úrazová nemocnice se zbavuje materiálu, který by se určitě hodil bratrům na Kosovu.“

Byl začátek léta a nápad uzrál téměř okamžitě.  Za naše občanské sdružení Přátelé Srbů na Kosovu jsme s kolegou Václavem Hajným sepsali s Brněnskou úrazovou nemocnicí darovací smlouvu a odvezli materiál, kterého byla plná Avie, k němu na dvůr.

Jak ale darovaný zdravotnický materiál dostat na Kosovo?

Celý článek...
 
Protest proti porušování ... (pokrač.) Tisk Email


Další náš protest se konal ráno v úterý 11. října na mostě, který vede z nábřeží na ostrov Žofín, kde se hostům Fora 2000 podávala snídaně, po níž se konala panelová diskuse na téma „Mír versus spravedlnost“. Delegáty dopoledne svážely na Žofín auta s kouřovými skly, takže neinformovaný divák by mohl mít dojem, že se nejspíše jedná o nějaký „společný zločinný podnik“. Máme radost, že si nás všimla i některá média a že jsme si mohli popovídat a pozdravit se s několika politiky, kteří přišli pěšky.
Celý článek...
 
Protest proti bezpráví a porušování mezinárodního práva na Kosovu Tisk Email
 

Středa, 12. října 2011

Při příležitosti letošní konference Fórum 2000 jsme uspořádali sérii protestních akcí proti bezpráví a porušování mezinárodního práva  na Kosovu. První akce se konala v neděli 9. října před vchodem do Prague Crossroads (bývalý kostel sv. Anny v Praze na Starém městě), kde se konalo slavnostní zahájení konference, jejímž cílem podle Wikipedie je „identifikovat klíčové problémy lidské civilizace a hledat možnosti předcházet eskalaci náboženských, kulturních nebo etnických konfliktů.“  

Celý článek...
 
Ledviny a játra - uvítání paní Jahjagu v Praze Tisk Email

Úterý, 11. října 2011

 
   

Vážení přátelé,

musíme vám poděkovat za podporu, kterou jste nám projevili při našich demonstracích 9. a 11. 10. 2011  za to, že jste se přidali. Odpolední demonstrace proběhla podle očekávání. U vchodu do Goethova institutu (dříve ambasáda NDR) jsme upozornili na to, že Kosovo je ráj organizovaného zločinu, že je to heroinová země a že čelní představitelé toho kvazistátu jsou zapleteni do nejohavnějších zločinů, včetně popravování unesených a zajatých lidí pro kšeft s lidskými orgány.

Celý článek...
 
Z cesty do Kosova a Metochie Email


Naše sdružení podniklo ve dnech 29. 4. až 6. 5. 2009 cestu do Kosova a Metohie. Při té příležitosti jsme tam odvezli dětem hračky, oblečení, počítače, osobní a hygienické potřeby. V průběhu měsíce června 2009 budete mít možnost vidět fotografie a videa z této cesty v sekci Galerie.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL