Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 2880 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
USA zatkly sedm spiklenců za přípravu útoků na Kosovo a Jordánsko Email

Čtvrtek, 30.červenec 2009
V Americe bylo v pondělí zadrženo sedm osob ze Severní Karolíny  že připravovaly spiknutí pro provedení několika teroristických útoků za oceánem, mezi jinými i na Kosovu, v Jordánsku a v pásmu Gazy.
Americký žalobce uvedl, že vůdce této skupiny Daniel Boyd využil zkušenosti z výcviku v Afghánistánu a Pákistánu v letech 1989 - 1992, aby vytvořil vlastní organizaci, která by trénovala bojovníky, sháněla peníze a prováděla útoky mimo hranice USA, informovala dnes agentura Reuters. Další zatčení jsou Hisen Šerifi, Anes Subašić, Mohamad Omar Ali Hasanm Zijad Jagi a Boydovi dva synové, Zacharia a Dylan. Všem sedmi teroristům hrozí doživotní vězení.

Celý článek...
 
Kosovští Albánci okradli ve Vídni nepálskou princeznu Email

Středa, 29.července 2009
Vídeň - Rakouská policie zatkla část jedné bandy kosovských albánců, která na vídeňském letišti různými triky okrádala cestující. Jejich obětí se stala i princezna z Nepálu při svém nedávném pobytu ve Vídni.
Kosovští Albánci jí ukradli cenné šperky včetně velmi drahých náušnic, které dostala darem k výročí sňatku.

Celý článek...
 
První případ prasečí chřipky na Kosmetu Email

Úterý, 28.července 2009

Priština - Ministerstvo zdraví tzv. státu Kosovo v Prištině potvrdilo, že byl zaznamenán první případ osoby nakažené virem H1N1.
Ministr Aljuš Gaši na konferenci pro novináře oznámil, že tímto virem onemocněl devítiletý chlapec, který na Kosmet přijel z Anglie.

Celý článek...
 
Srbové přistoupili k podpisu kolektivní smlouvy s kosovskou elektrokorporací Email

Úterý, 28.července 2009
Na mimořádném zasedání vedení obce Štrpce byla dnes určena šestičlenná delegace, která za obyvatele Sirinićké Župy podepíše kolektivní smlouvu s představiteli Kosovské Elektrokorporace (KEK).
Předseda obce Štrpce Zvonko Mihajlović pro Tanjug uvedl, že kolektivní smlouva představuje předsmlouvu k jednotlivým smlouvám s KEK a placení elektrické energie.

Celý článek...
 
Zraněný Srb přeložen do nemocnice v Gračanici Email

Pondělí,  27.července 2009
Gračanica - Srb Radoš Magić, navrátilec do vesnice Grabac u Kliny na Kosovu, který byl minulý týden zraněn když ho napadla neznámá osoba, byl na vlastní žádost převezen z nemocnice v Prištině do nemocnice v Gračanici.
Magić (61) agentuře Beta řekl, že s ním a s jeho ženou již hovořili policejní vyšetřovatelé z Péće.
Byl napaden 15.7. v blízkosti jeho vesnice a utržil poranění hlavy a zlomeniny 4 žeber.
"Kosovským policistům i policistům z mise Eulex jsem řel, že nevím, kdo mě napadl, protože jsem byl udeřen zezadu."

Celý článek...
 
Haračija zproštěn obvinění z nerespektování soudu Email

Pondělí, 27.července 2009
Rada obžaloby Tribunálu v Haagu zprostila kosovského Albánce Astrita Haraćiju obvinění za nerespektování soudu.
Tímto byl změněn prvostupňový rozsudek, kterým byl Haraćija odsouzen za ovlivňování svědků při soudu s vůdcem OVK Ramušem Haradinajen.
Haraćija, bývalý ministr kultury Kosova, byl v prosinci 2008 odsouzen k pěti měsícům vězení spolu se svým někdejším pomocníkem Bajrušem Morinou, kterému byl vysloven trest vězení na 3 měsíce.
Soudní rada Tribunálu tehdy prohlásila Haraćiju a Morinu vinnými z obtěžování chráněného svědka v procesu proti Haradinajovi. Tento svědek byl Tribunálem umístěn a chráněn v nejmenované zemi v Evropě.

Celý článek...
 
Kosovští představitelé ignorují Zaniera Email

Neděle,26.července 2009

První člověk světové organizace, Pan Ki Mun, upozornil velvyslance států členských zemí Rady bezpečnosti, že kosovská vláda od loňského únorového jednostranného vyhlášení nezávislosti ignoruje šéfa UNMIKu Lamberta Zaniera, usilujíce tak o co nejrychlejší stáhnutí této mise z Kosova.

„Kosovské úřady ve svém konání stále pokračují pouze v souladu s „ústavou republiky Kosovo“ a v několika svých vyjádřeních požadovaly ukončení mise UNMIK. Prohlašují při tom, že Rezoluce 1244 již nepředstavuje relevantní dokument, a že nemají žádné právní povinnosti se tímto dokumentem řídit“, uvádí se v pravidelné Panově zprávě, která byla ve středu večer rozeslána velvyslancům států členských zemí Rady bezpečnosti spojených národů.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL