Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 879 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Facka! Email

Francouzský prezident Nikolas Sarkozy pochválil Kosovo, ignorujíc více než 250 mezietnických incidentů, jejichž oběťmi byli výhradně Srbové a nealbánci.

 

BĚLEHRAD - Francouzský prezident Nikolas Sarkozy vzkázal „prezidentu Kosova“ Fatmiru Sejdiuovi, že vysoce oceňuje úspěchy „Kosova“ za poslední rok a půl od vyhlášení „nezávislosti“.

Ve snaze povzbudit další státy k uznání Kosova však zamlčel více než 250 mezietnických incidentů, jejichž oběťmi byli výhradně Srbové a další nealbánci.


Celý článek...
 
Srbsko poslalo žádost o vydání Agima Çeku Email

Srbsko poslalo žádost o vydání Agima Çeku
zdroj: Politika
Bývalý velitel teroristické organizace kosovská osvobozenecká armáda (UÇK) a bývalý premiér Kosova Agim Çeku byl zatčen v úterý na bulharsko-makedonské hranici na základě mezinárodního zatykače Interpolu.
SOFIE - Na Agima Çeku, bývalého premiéra Kosova a někdejšího velitele UÇK, který byl zatčen v Bulharsku na základě pátráni  Interpolu, byla uvalena vazba.Çekuovi nejprve  byla určena 24-hodinová vazba a podle posledních informaci, které sdělil hlavní bulharský žalobce Nikolaj Kokinov, bulharské statní zastupitelství bývalému velitelovi UÇK a premiérovi Kosova, vazbu prodlouží do soboty.

Celý článek...
 
Tisíce Srbů opět bez elektřiny Email
Politika

GRAČANICA  - Několik tisíc Srbů v Gračanici  dnes opět zůstalo bez elektřiny kvůli odmítání podpisu kolektivní smlouvy o placení elektrické energie s Kosovskou elektroenergetickou korporací (KEK).

Státní sekretář Ministerstva pro Kosovo a Metohiji, Zvonko Stević, řekl, že ministerstvo nabízí řešení, které ale KEK nepřijímá.

Celý článek...
 
Útěk kosovských menšin Tisk Email

Evropská unie zastává názor, že Kosovo je tolerantní a multietnická společnost. Tak proč ho opouštějí jeho menšiny?

Vysoce kritická zpráva Minority Rights Group International (MRG) trvá na tom, že příslušníci menšinových společenství začínají Kosovo, během roku od vyhlášení jeho nezávislosti, opouštět  kvůli  jejich přetrvávajícímu vyloučení a diskriminaci. V protikladu k závěrům Rady pro všeobecné záležitosti a vnější vztahy EU, zpráva opět prokazuje, že tvrzení členů mezinárodního společenství o údajné multietnické povaze Kosova jsou prázdná a mlhavá.
Celý článek...
 
Čaglavica: Zbiti otec a syn Email

15.června 2009 Zdroj: FoNet Čaglavica

Řidič autobusu firmy "Arsa Prevoz", Igor Arsić a jeho otec Vido, byli dnes ráno i se 40 cestujícími odvedeni na policejní stanici v Prištině.Podle zprávy rádia KiM zkřížilo autobusu při výjezdu z Prištiny cestu vozidlo (minibus) s označením KS (Kosovo).
Celý článek...
 
Kosovapres: Příslušník OVK, zatčený v Maďarsku, vydán do Srbska Email
V Maďarsku byl zatčen a následně vydán do Srbska příslušník již rozpadlé Osvobozenecké armády Kosova Genco Zogaj, který je obviněn ze zločinů během války na Kosovu, nahlásila agentura Kosovapres z Prištiny. Zogaj byl zadržen na základě mezinárodního stíhání Interpolem, které vyhlásilo Srbsko. V pondělí byl do Srbska vydán a před soudem ve Vranji mu byla vyměřena vazba v délce 30 dnů, uvedla agentura Kosovapres.
Celý článek...
 
Rozhovory s Albánci po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora Email


Srbsko proti nezávislosti Kosova a Metohie bude bojovat diplomatickými a právními prostředky a rozhovory s Albánci jsou možné  po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvoru, řekl prezident Republiky Srbsko Boris Tadić.

„Srbsko nikdy neuzná nezávislost Kosova, bude proti ní bojovat diplomatickými a právními prostředky, bez vyvolávání válečních konfliktů. Po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvoru jsou možné rozhovory s kosovskými Albánci s cílem dosáhnout kompromisního řešení,“ vyjádřil se srbský prezident Boris Tadić v rozhovoru pro francouzskou televizi France 24.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL