Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 797 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Ruská analýza nezávislosti Kosova Email


Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Dokument, který Rusko poslalo Mezinárodnímu soudnímu dvoru v Haagu, představuje právní analýzu jednostranného vyhlášení nezávislosti Kosova z hlediska mezinárodního práva a rezoluce Rady bezpečnosti OSN.

Bývalý velvyslanec Ruské federace v Bělehradě Alexandr Alexejev (Александр Николаевич Алексеев) se vyjádřil, že dokument, který Rusko poslalo Mezinárodnímu soudnímu dvoru je „právní analýza neplatnosti  jednostranného vyhlášení nezávislosti Kosova z hlediska mezinárodního práva a rezoluce Rady bezpečnosti OSN.“

Celý článek...
 
Albánci postupně odstrańují srbské hroby Email

Více než 100 kosovských Srbů, kteří nyní žijí v centrálním Srbsku, přijelo dvěma autobusy za doprovodu kosovské policie v sobotu na zádušní svátky navštívit pravoslavný hřbitov v Djakovici.Vzpomínkovou mši na hřbitově sloužil otec Ilarion, duchovní kláštera Visoki Dečani. Poté bývalí kosovští Srbové za organizace kosovské policie navštívili ještě pravoslavné hřbitovy v Prizrenu a Uroševci.

Celý článek...
 
Deset let od Kumanovské dohody Email
Středa, 10 Červen 2009 20:03

Před deseti lety přesně na den byla podepsána Kumanovská dohoda, která ukončila útok NATO proti  tehdejší Svazové republice Jugoslávii (dnešní Srbsko a Černá Hora) a podle které se jednotky armády a  policie stáhly z Kosova a Metochie. V rozporu s rezoluci č. 1244 Rady bezpečnosti OSN, albánská menšina 17. února 2008 nelegálně vyhlásila nezávislost Kosova.Podepsáním vojensko-technické dohody 9. června 1999 v makedonském městě Kumanovo byl ukončen útok sil NATO proti  bývalé Svazové republice Jugoslávii. Srbské síly se v následujících čtyřech dnech stáhly z Kosova a Metochie.

Celý článek...
 
Nová kniha prof. Rajka Dolečka Email
 

Dne 9. června 2009 se v Brně bude konat křest a autogramiáda nové knihy prof. Rajka Dolečka Necenzurované obrazy z dějin Kosova a Metohije. Křest se uskuteční od 17,00  v sále Vojenské akademie, Tučkova 23 (vchod z ulice Zahradníkova).

Další prezentace knihy proběhne dne 11. června 2009 v Ostravě od 17,00 v Domu knihy LIBREX, Smetanovo náměstí 8. Knihu vydalo brněnské nakladatelství Para Bellum. Všichni jsou srdečně vítáni.

 
Necenzurovné obrazy z dějin Kosovo a Metohije - Zavěr Email

            Posledních 20 let ukázalo špinavou roli Západu (USA,  NATO, prodejná Evropská unie), při zničení prosperující, multietnické Jugoslávie. Bylo to na jaře 1999 během gangsterské 78 dnů trvající agrese NATO proti „malé“ Jugoslávii, (tj. Srbsko + Černá Hora, FRJ = SRJ), bez mandátu OSN, na základě výmyslů, s rozsáhlým ničením, zabíjením, ekologickou katastrofou, při oloupení Srbska o jeho ikonu státnosti a pravoslaví, Kosovo a Metohiji (Kosmet).

Celý článek...
 
Bomba před supermarketem Email

V severní části Kosovské Mitrovice, před vchodem jednoho supermarketu byla nalezena nevybuchlý ruční granát, který později deaktivovala skupina KFOR.Velitel policejní stanice v severní části Kosovské Mitrovice, Milija Milošević, nahlásil tiskové agentuře Tanjug, že bomba, nalezená dnes ráno po šesté hodině ranní, byla deaktivována na místě příslušníky speciální jednotky KFOR, kteří se na místo dostavili krátce po ohlášení nálezu.

Celý článek...
 
Diplomatické vítězství Srbska Email

Islámské státy neuznaly Kosovo

Ministr zahraničí Republiky Srbsko Vuk Jeremić řekl, že na ministerské schůzi Organizace islámské konference v Damašku minulý týden nebyl přijatý návrh rezoluce Saúdské Arábie, která vyzývala islámské státy, aby uznaly nezávislost Kosova.

„Rezoluce, kterou navrhla Saúdská Arábie, vyzívající muslimské země k uznání nezávislosti Kosova, byla po obtížných diplomatických jednáních upravena pozměňovacími návrhy, které podaly Sýrie, Egypt, Azerbajdžán, Alžírsko a další země, tak, že již neobsahuje výzvu islámským státům k uznání Kosova, ani v ní nejsou žádné další odvolávání na státnost Kosova,“ upřesnil ministr Jeremić. Zdůraznil, že je to další důležité diplomatické vítězství  Srbska.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL