Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1373 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
První oběť hemoragické horečky na Kosovu Email

Politika

PRIŠTINA – Albánka Sevdije Krueziu z obce Mlečane u Mališeva na Kosovu zemřela na hemoragickou horečku, ohlásily tiskové zdroje v Prištině. Dále uvádějí, že stejnou nemocí je nakažen i její manžel.

Sevdije Krueziu zemřela před dvěma dny na Infekční klinice v Prištině, píše deník „Koha ditore“ a dodává, že hemoragická (krvácivá) horečka si vyžádala svou první oběť a to i přesto, že kosovské zdravotní instituce ubezpečovaly, že jsou na střet s touto nemocí připraveny.

Celý článek...
 
Albánci kamenují srbská auta Email

Po událostech v Kosovské Kamenici, kdy Srbové blokovali silnici u obce Korminjane, dochází stále častěji k útokům na Srby projíždějící albánskými vesnicemi ležícími na hlavních silničních tazích.

Nejčastěji jsou kamenována auta se srbskou poznávací značkou projíždějící obcí Dobričane na silnici spojující obce Gnjilane a Bujanovac.

Celý článek...
 
Na objektu rádia Klolot napsáno "UČK" a "AŤ ŽIJE KOSOVO" Email

 KiM Rádio: Na budovu, ve které sídlí místní Rádio Klokot a na dalších devítiobjektech v obci Klokot u Kosovské Vitiny jsou nápisy "UČK" a "Ať žije Kosovo".Šéfredaktor Rádia Klokot Nebojša Vesić v prohlášení pro Rádio KiM vyjádřil přesvědčení, že toto je další ze způsobů nátlaku na zdejší Srby, aby se co nejrychleji vystěhovali.

Celý článek...
 
Americký viceprezident Biden dnes v Prištině Email

Čtvrtek, 21. května 2009

PRIŠTINA – Americký viceprezident Joseph Biden přiletěl dnes ráno z Bělehradu na letiště Slatina v Prištině. Na letišti ho přivítal  šéf kosovské diplomacie Skender Hiseni.  Dočasné kosovské instituce si daly záležet na přípravách na jeho návštěvu. Očekávají, že i nadále bude prosazovat „podporu nezávislému Kosovu.“

 

Celý článek...
 
21.květen Email

 Dnes vám přinášíme dva dokumenty. Prvním dokumentem je icon seznam Srbů (154.17 kB), kteří byli na Kosovu zabiti v období od června 1999, kdy skončilo bombardování a kdy nad Kosovem převzalo kontrolu mezinárodní společenství. (Přesně před rokem zveřejnilo občanské sdružení Res Publica na svých stránkách seznam Srbů, kteří v Kosovu od června 1999 beze stopy zmizeli).

Druhým dokumentem je icon dopis jedenáctileté srbské dívky Johanky (52.51 kB), pocházející z Kosova, jenž napsala krátce po uznání Kosova Vládou České republiky. Tento dopis byl 18. června 2008 osobně předán ministrovi zahraničních věcí Karlu Schwarzenbergovi, který se k němu nevyjádřil.


 
Výročí jedné zrady Email
  Dnes je tomu přesně rok, co Vláda České republiky uznala tzv. Republiku Kosovo. Vláda tak nečekaně rozhodla 21. května 2008 na svém výjezdním zasedání v Teplicích (bývalé Sudety). Spolu s uznáním Kosova také vyjádřila svůj souhlas s umístěním americké radarové základny v ČR. V programu schůze, který byl umístěn 19. května v pozdních večerních hodinách na stránky české vlády, nebylo jednání o uznání Kosova a výstavbě radarové základny zmíněno. Tyto body byly zařazeny na pořad jednání schůze až na návrh ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga.

Celý článek...
 
Kosovská Ústřední univerzitní klinika: v Kosovu se tuberkulóza šíří nejrychleji v Evropě Tisk Email

PRIŠTINA - Tuberkulóza se na Kosmetu šíří mnohem rychleji, než v kterékoli jiné evropské zemi, upozornil specialista na plicní choroby z kosovské Ústřední univerzitní kliniky Skender Bakaj.
Na stránkách "Balkánská síť investigativní žurnalistiky" uvedl, že každý rok počet nakažených tuberkulózou na Kosovu narůstá o 1000 případů, což je podle něj počet, který začíná přerůstat v epidemii. Tato skutečnost potvrzuje, že Národní program proti tuberkulóze nefunguje.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL