Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 810 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Albánská média o napadení dívky mlčí PDF Tisk Email
Sobota, 28 Březen 2009 21:03

"Kosovská státní televize" dosud neinformovala o případu, který se stal v noci z 26. na 27. února v obci Gornji Livoč, kde byla osmiletá srbská dívka napadena patnáctiletým Albáncem, který jí odvlekl do domu a tam jí znásilnil.

Aktualizováno Úterý, 07 Duben 2009 23:15
Celý článek...
 
Výstava fotografií v Klatovech Email
 

      Tato výstava fotografií potrvá do konce dubna.

 

 
 
Kosovo: bombový útok na srbský dům Tisk Email

Sobota, 28. března 2009

V obci Donja Budriga u Gnjilane se včera v časných ranních hodinách ozvala exploze, která si naštěstí nevyžádala oběti na životech, ale došlo ke značné  materiální škodě na domu Dobrily Aksić.

Starosta Gnjilane Predrag Stojković na dotaz agentury Beta uvedl, že na dům Aksićové byla hozena bomba a že celou část vesnice, kde se její dům nachází "Kosovská policejní služba" (KPS) z důvodu vyšetřování uzavřela.

"Dobrila Aksić žije sama ve svém domě, jenž se nachází na konci vesnice v katastru albánské obce Žegra. Následkem exploze naštěstí nedošlo ke zraněním, ale stařenka prodělala trauma a došlo ke značné materiální škodě." uvedl Stojković.

Celý článek...
 
Demonstrace pořádaná petičním výborem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 21 Březen 2009 20:20

P O Z V Á N K A

Dne 24. března 2009 si připomeneme 10. výročí bombardování bývalé Jugoslávie. Při tomto „humanitárním“ bombardování, kterým chtěly státy NATO přinutit jugoslávskou vládu k vyklizení Kosova, byly ničeny nejen vojenské objekty, ale i mosty, továrny, školy a nemocnice a byly stovky civilních obětí, včetně dětí.


V těchto dnech, kdy si připomínáme 70-té výročí okupace naší země nacistickým Německem, je zjevná podobnost mezi tehdejším Mnichovem a dnešním jednáním o Kosovu.

Jménem petičního výboru, jehož mluvčím je Ivan Hadrava a jménem Slovanského výboru ČR, Vás zveme na pietní akt a vyjádření nesouhlasu s vojenskou agresí NATO proti bývalé Jugoslávii v roce 1999

v úterý 24. 3. 2009 od 15.30 hodin


Po krátkém pietním aktu a projevech na Palackého náměstí se individuálně přesuneme do Mostecké ulice k budově velvyslanectví Republiky Srbska, kde k uctění památky obětí bombardování položíme kytici a zapálíme svíce.

Aktualizováno Pondělí, 03 Říjen 2011 13:57
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL