Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1506 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Pietní shromáždění 24.3.2015, Praha, Mostecká ulice Tisk Email

Pátek, 27. března 2015V úterý 24. března 2015 se sešli Přátelé Srbů na Kosovu a pražská veřejnost před budovou velvyslanectví Srbské republiky, aby vzpomněli nevinných obětí agrese států NATO proti Jugoslávii. Sešlo se odhadem kolem sta lidí.

Přesně ve 20,00 hod, kdy v roce 1999 dopalu první bomby a americké křídlaté rakety Tomahawk na vojenské i civilní cíle v Srbsku a Černé Hoře, zazněly první projevy řečníků. Postupně vystoupili poslanec za ČSSD ve Sněmovně Parlamentu ČR Jaroslav Foldyna,

Celý článek...
 
DATUM, NA KTERÉ CIVILIZOVANÝ SVĚT NESMÍ ZAPOMENOUT Tisk Email

Pondělí 23. března 2015 / Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.To datum je 24. březen 1999, kdy se NATO, na základě výmyslů svých vůdců a jejich dezinformací o událostech na Kosovem, stalo svou činností vlastně zločineckou, barbarskou organizací. Jak jinak nazvat nevyprovokovanou skutečně krvavou agresi proti tehdejší „malé Jugoslávii“ (Srbsko + Černá Hora), která znamenala 78 dnů a nocí bombardování (denní průměr bombardování byl 10 hodin !),

Celý článek...
 
Srbský politik, nekompromisní a ostrý řečník, který strávil téměř dvanáct let ve vězení haagského tribunálu pro bývalou Jugoslávii – Vojislav Šešelj. Nedávno poskytl ParlamentnímListům.cz, jako jedinému českému médiu, obsáhlý a otevřený rozhovor. Na svobo Tisk Email

Sobota. 28. února 2015 / rozhovor vedl Radim PanenkaSrbský politik, nekompromisní a ostrý řečník, který strávil téměř dvanáct let ve vězení haagského tribunálu pro bývalou Jugoslávii – Vojislav Šešelj. Nedávno poskytl ParlamentnímListům.cz, jako jedinému českému médiu, obsáhlý a otevřený rozhovor. Na svobodu dočasně propuštěný politik hovořil nejen o své kauze, komentoval srbskou politiku, světové dění včetně činnosti USA a Ruska a nevynechal ani Česko a našeho prezidenta Miloše Zemana či pohled na exprezidenta Havla.
Celý článek...
 
Dopis médiím - Srebrenica je jedna velká lež - čtěte! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vaclav Dvorak   
Úterý, 24 Únor 2015 23:23

Středa, 25. března 2015Přinášíme vám otevřený dopis adresovaný velkým českým mediálním agenturám, televizním stanicím a redakcím velkých deníků vycházejících v České rpeubllice. Autoři dopisu upozorňují české novináře, že tzv. ´masakr ve Srebrenici´ je velká propagandistická lež. K dopisu byla přiložena kniha švýcarského autora Aleksandra Dorina - český překlad, která na základě faktů ´srebrenickou lež´ vyvrací. Kniha je napsána a zdrojována tak, aby jí porozuměli i novinář a komentátoři současného českého mainstreamu.

Vážené dámy, vážení pánové!

Aktualizováno Pondělí, 07 Březen 2016 20:09
Celý článek...
 
Chudoba a půjčky na vysoké úroky jsou důvodem masového vystěhovalectví. Tisk Email

Pátek, 13. února 2015Politický analytik Fatmir Sheholi tvrdí, že za masovým vystěhovalectvím Albánců z Kosova je důsledkem vysoké nezaměstnanosti, nízkých platů a veliké zadluženosti obyvatel Kosova

Podle jeho názoru, masové vystěhovalectví Albánců je důsledkem nesplněných očekávání obyvatel Kosova panující více než 15 let po válce.

Sheholi dodal, že po posledních volbách do kosovského parlamentu očekávali lidé změnu, ke které nedošlo a následná politická krize způsobili odchod obyvatelstva.

Celý článek...
 
Z Kosova uteklo víc než 100.000 Albánců. Tahçi tvrdí, že to je kvůli vízům Tisk Email

Pátek, 13. února 2015PRIŠTINA – Kosovští vládní úředníci říkají, že už začali provádět první opatření k zamezení masové emigrace Albánců z Kosova a Metochie. Útěk přes Maďarsko do zemí EU považují odborníci v Prištině za největší exodus od dob Osmanské říše.

"Začali jsme s odpuštěním dluhů a budeme pokračovat s dalšími opatřeními, jaká nám náš rozpočet dovolení," řekl ministr práce a sociálních věcí v prištinské vládě Arban Abrashi a poukázal na to, že budou provedena opatření ke zlepšení životních podmínek nejvíce zranitelných skupin a podnikatelského prostředí.

Celý článek...
 
Analogie mezi Jugoslávií a Ukrajinou Tisk Email

Středa 11. února 2015 / Stephen KarganovićPodobnosti ve způsobech, jak si počíná západní koalice v souvislosti s ukrajinskou krizí, kterou zplodila a vyhrotila do podoby nelítostného konfliktu, a strategie, které stejní aktéři vyvíjeli v 90. letech, aby vytvořili půdu pro brutální občanskou válku a vyvolali konflikt, který vyústil ve zničení bývalé Jugoslávie, jsou ruskými experty podrobně analyzovány. Důvodů pro takové podrobné zkoumání je přehršle. Za prvé, pokud váš nepříliš imaginativní či přespříliš arogantní nepřítel opakovaně jedná podle stejného schématu, poskytuje vám to značnou strategickou výhodu. Umožňuje vám to do jisté míry předvídat jeho kroky a navrhnout účinná protiopatření.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL