Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 603 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Kosovo a Ukrajina: podobnosti a rozdíly Tisk Email

Středa, 24. září 2014  / Neil ClarkJeště před uzavřením příměří na Ukrajině napsal britský novinář Neil Clark zajímavé srovnání ukrajinského a kosovského konfliktu.

V nedávné době podnikly přinejmenším dvě země v Evropě „protiteroristickou“ vojenskou operaci proti „separatistům“, nicméně se jim dostalo velmi rozdílných reakcí ze strany západních elit.

Celý článek...
 
Kosovo není bezpečné ani pro Albánce - novináři Duriqimu "uložili" trest smrti stětím ... Tisk Email

9. 9. 2014 / Miodrag Novakovič"Reportéři bez hranic" zdůrazňují, že Kosovo je zařazeno na osmdesáté místo na světě co se týče svobody sdělovacích prostředků ... Z toho všeho je také zřejmé, že hlava mladého novináře Vizara Duriqiho (čtěte Vizara Duričiho), a její postavení mezi jeho rameny je velmi nejistá - protože jeho bezpečnost je v rukou včerejších albánských teroristů z řad zločinecké UÇK.

Ve svém článku o případu novináře Vizara Duriqiho ze samozvané republiky "Kosovo" píše ruská agentura ITAR-TASS. Tento novinář nedávno napsal článek o extremistických islamistických skupinách z Kosova a způsobu jejich "dobrovolného rekrutování" bojovníků do Sýrie a Iráku.

Celý článek...
 
Akce 'Polštáře pro Obrenovac' ve fotkách Tisk Email

Úterý, 2. září 2014Vážení přátelé, vážení dárci.

Ve dnech 25. a 26. srpna 2014 naše kolegyně Adriana Markevšvičová s pomocí svých dvou dcer znovu rozdávala radost a pomoc v zaplaveném sídlišti "Bratří Jugovićů" v Obrenovci. V této čtvrti města je katastrofálními letními záplavami zničeno přes 120 domovů. My bohužel nemůžeme pomoci všem, nejsme bohatý spolek a naši sponzoři jsou většinou ne příliš movití lidé. Zato s velkým srdcem. Ale i malá pomoc a projevená účast a je mnohdy důležitější než bůhví jaké dary.


Celý článek...
 
Albánská administrativa brání dovozu bezplatných učebnic do srbských škol na Kosovu PDF Tisk Email

Úterý, 2. 9. 2014 Zástupce ministra pro sovětu, vědu a technologický rozvoj srbské vlády Ljubiša Antonijevič oznámil 1.9.2014, že na administrativním hraničním přechodu Jarinje na Kosovu jsou albánskou stranou zadržovány kamiony s bezplatnými učebnicemi, určenými pro srbské školy na Kosovu a Metochii. Prý kvůli "technickým problémům".

Jde o učebnice, které v Srbsku vydává největší akreditovaný vydavatel 'Zavod za učebnike' a několik učebnic je od soukromých vydavatelů, kteří vyhráli státní tendry na učebnice. Měly být mezi žáky distribuovány při zahájení školního roku.

Celý článek...
 
Obchod UÇK s lidskými orgány: prohlášení SITF a krytí UÇK Tisk Email

Sobota, 30. srpna 2014 / Nebojša Malić

alt

Toto je kritický článek ke zprávě, která je uveřejněna na této stránce níže. Vedoucí představitelé západních zemí se snaží za každou cenu před svými voliči zatajit, že celou dobu kosovského konfliktu i další léta po něm podporují krutou a bezohlednou kamarilu gangsterů, kterým věnovali dokonce část evropského území - Kosovo a Metochii.

Na konci července 2014 oznámila „Zvláštní vyšetřovací komise“ (SITF) výsledky zkoumání


Celý článek...
 
Prohlášení hlavního žalobce Zvláštní vyšetřovací komise z 29. července 2014 Tisk Email

Úterý, 19. srpna 2014Pozadí

V září 2011 byla Evropskou unií zřízena Zvláštní vyšetřovací komise (Special Investigative Task Force – SITF), aby provedla podrobné trestní vyšetřování obvinění, která byla obsažena ve zprávě Dicka Martyho, zpravodaje Rady Evropy. Byl jsem jmenován hlavním žalobcem, jenž stojí v čele SITF, a na své místo jsem nastoupil o měsíc později – v říjnu 2011.


Celý článek...
 
Vedoucí politikové v Kosovu čelí stíhání za zločiny proti lidskosti Tisk Email

Středa, 30. července 2014Vedoucí politické osobnosti v Kosovu čelí žalobě u mimořádného soudu EU za zločiny proti lidskosti, včetně zabíjení, únosů, sexuálního násilí a dalších zločinů spáchaných na srbské a romské menšině. Vyplývá to z tři roky trvajícího vyšetřování, které vedl hlavní prokurátor soudu. Zprávu o něm v úterý zveřejnil v Bruselu Clint Williamson, americký prokurátor jmenovaný Evropskou unií v roce 2011, aby vyšetřoval etnické očišťování, k němuž docházelo v Kosovu poté, co r. 1999 ukončilo NATO tamější konflikt.

Williamson nejmenuje jednotlivé konkrétní osoby, ale charakterizuje je jako "vysoké činitele bývalé Kosovské osvobozovací armády, kteří bojovali proti srbskému režimu Slobodana Miloševiče.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL