Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1111 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Otevřený dopis ruskému lidu - udeřte je tím, čemu nejlépe rozumějí! Tisk Email

Sobota, 26. července 2014Na srbském internetu obíhá text, jehož autor se skrývá pod pseudonymem Voron Ravenski. Shrnuje zkušenosti, jak ze srbského národa, bojovníka za svobodu a ochránce multietnické, multireligiózní sociálně založené společnosti, udělaly státy NATO a vlastní 5. kolona médií, nevládních organizací a kolaborujících politiků zbídačený, poslušný a·nemohoucí národ potácející se v·chronické krizi. Text bude jistě zajímavý i pro všímavého českého čtenáře, který už ví, že vše, co je popisováno v·textu se dnes na Ukrajině již děje.

---

Vším, co se nyní děje v Novorusku jsme si již prošli. Nejlépe ze všech na světě jsme pocítili akce, taktiky a strategie onoho zlého vládce.
Celý článek...
 
SVĚDECTVÍ: Dívala jsem se, jak Haradinaj mučí a zabíjí srbské policisty Tisk Email

Pátek, 25. července 2014Je 15 let příliš dlouhá doba na vzpomínky? Zdaleka nestačilo, že před šesti lety, v průběhu vyšetřování a výslechu svědků, byla do detailu podrobně popsána řada zvěrstev spáchaných Ramushem Haradinajem na Srbech, a·to od svědků "z první ruky". Dnes se v·srbském tisku objevila nesmyslná tvrzení a senzacechtivé tituly, jako například: "srbská podpora Haradinajovi". List Bilic proto připomíná některá stará, ale i·nová svědectví proti bývalému ministerskému předsedovi kosovsko-albánsé vlády Ramushi Haradinajovi.

Celý článek...
 
Přeseknuta linie pašování marihuany z Kosova Tisk Email

Pondělí, 21. července 2014V Pančevu byla narušena pašerácká linie z území Kosova, pět osob skončilo v zadržovací vazbě.

V tiskové zprávě Ministerstva vnitra Republiky Srbsko se uvádí, že při policejní akci kriminálního dodělení Policejní správy Pančevo byl přerušen kanál, kterým se pašovala marihuana z území Kosova a Metochie (KaM). Na pět osob, z kterých tři jsou původem z území KaM, byla uvalena vazba a vzneseno trstní oznámení u Vyššího soudu v Pančevu.

Celý článek...
 
Příslušníci UÇK spálili knihu Vetona Surroie Tisk Email

Čtvrtek, 17. července 2014Příslušnící UÇK a váleční invalidé z Uroševce dnes spálili v centru města knihu publicisty Vetona Surroie "Hadí nohy".

Podle jejich mínění mluví kniha o boji Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) a jejích příslušnících v nejhorším světle.

Autor knihy Veton Surroi napsal na Facebooku: "Nejdřív pálí knihy a pak si obléknou černé košile."

Celý článek...
 
Skandál v Haagu na pokračování: Šešelj nechce ustoupit a tak si ho nechají ve vězení. Tisk Email

Úterý, 8. července 2014Lídr Srbské radikální strany (SRS) a muž obžalovaný u soudu ICTY v Haagu doktor Vojislav Šešelj odmítl přijmout podmínky, které mu chce uložit soud v Haagu a srbská vláda za jeho podmínečné propuštění na svobodu. Především jde o závazek Srbska, kde by měl pobývat do vynesení rozsudku soudu prvního stupně.

Podle vyjádření Zorana Kresiće, člena právního týmu lídra srbských radikálů, Šešelj zaslal soudu odpověď už v dopise 17. června tohoto roku.

Celý článek...
 
Makedonie: střety etnických Albánců s policií Tisk Email

Neděle, 6. července 2014Stovky etnických Albánců se střetly s makedonskou policií. Házením kamenů protestovaly proti pátečnímu rozhodnutí soudu . policie použila vodní dělo a slzný plyn, aby davu zabránila zaútočit na budovu soudu.

Policie oznámila, že asi 2000 lidí se sešlo v makedonské hlavním městě Skopje na protest proti doživotním trestům uloženým tento týden šestici etnických albánských muslimů obviněných z vraždy pěti křesťanských rybářů.

Celý článek...
 
VZPOMÍNKA NA GAVRILA PRINCIPA A SARAJEVSKÝ ATENTÁT Tisk Email

Neděle, 6. července 2014 / Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.Berlínský kongres (1878) dal Rakousko-Uhersku (R-U) mandát k okupaci Bosny a Hercegoviny (BaH), aby tyto Turecku a jeho zlořádům patřící kraje „zpacifikovalo“, po opakovaných proti tureckých povstáních utlačovaných hercegovských Srbů (např. během 1876-78), kterého se účastnil i otec níže uvedeného Gavrila Principa. Tato nová okupace BaH byla proti vůli větší části jeho obyvatelstva, Srbů i tamních muslimů, kteří se bouřili se zbraní v ruce proti novým okupantům.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL