Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 849 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Raději Kosovo než vstup do EU, prohlásil Nikolić PDF Tisk Email

Úterý, 17. června 2014Pokud by si mělo Srbsko vybrat mezi vstupem do Evropské unie a zřeknutím se Kosova, vzdá se snah o členství v EU. V rozhovoru otištěném v dnešním vydání listu Večernje Novosti to řekl srbský prezident Tomislav Nikolić.

"Pokud bychom oficiálně dostali podmínku, zda Evropa, nebo Kosovo, vzdali bychom se evropské cesty," řekl Nikolić. Tvrdí, že EU v současnosti nechce přijmout Srbsko jedině kvůli Kosovu. A tak to podle něho může být ještě dalších sto let, protože Srbsko postoj ke "své jižní provincii nezmění".

Celý článek...
 
Vše při starém - vládní Thaçiho partaj v Kosovu je vítězem voleb Tisk Email

Úterý, 17. června 2014Demokratická strana Kosova (PDK) premiéra Hashima Thaçiho se označila za vítěze nedělních předčasných parlamentních voleb v Kosovu, které poznamenala nízká volební účast. Po sečtení hlasů v 90 procentech volebních místností jich má PDK 31 procent, zatímco opoziční Demokratický svaz Kosova (LDK) 26 procent. Vítězství PDK předvídaly předvolební i povolební průzkumy.

"Tuto noc vyhrálo Kosovo. Od zítřka začneme pracovat na naší nové misi. Řekneme světu, že nezávislost Kosova byla jen začátkem, nikoli koncem," řekl Thaçi při setkání se svými přívrženci v hlavním městě Priština po oznámení předběžných výsledků. Konečné se očekávají ještě během pondělí.

Pokud se takový výsledek potvrdí, Thaçi bude moci vytvořit koaliční vládu s menšími

Celý článek...
 
Vraždy a mučení. Foldyna se naštval na Albrightovou kvůli „úspěchu" s humanitárním bombardováním a byznysem v Kosovu Tisk Email

Pondělí, 16. června 2014Televizní vystoupení bývalé ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightové rozhořčilo poslance ČSSD Jaroslava Foldynu. Zejména jej šokoval výklad exministryně, podle kterého by v současnosti těžce zkoušená Ukrajina měla dostat stejnou „pomoc“ jako v minulosti Kosovo. Tato země, stejně jako celý Balkán, totiž podle Foldyny byla záměrně rozvrácena, a·to rozhodně není vhodné následovat.

Celý článek...
 
Balkánská řeznice opět zamořuje pachem zkázy náš éter Tisk Email

Pondělí, 16. června 2014

alt

Krvelačná zlá bába byla vpuštěna do českého veřejného prostoru, aby media mohla vypustit ještě více jedu do srdcí, a myslí českých diváků.

Bába Albrightová, se ráda nechá zneužít pro protiruskou kampaň a České televizi je to úplně jedno, že poskytuje prostor nehoráznému lidskému monstru, které je schopno říci do éteru, že pět set tisíc dětí, které zahynuly v důsledku jejího embarga v Iráku, za to stálo (zde).

Monstrum, které lukrativně obchoduje s akciemi kosovské telekomunikační firmy,

Celý článek...
 
Osudy zmizelých stále nevyřešeny Tisk Email

Pátek, 13. června 2014Mezinárodní společenství nedokázalo rozkrýt zločiny spáchané na Srbech a zabránit jejich opakování,“ domnívají se ve Sdružení rodin zmizelých, zavražděných a zahynulých na území bývalé Jugoslávie.

Koordinace srbských sdružení rodin zmizelých, zavražděných a zahynulých osob na prostoru bývalé Jugoslávie vydala sdělení, že „mezinárodní společenství nedokázalo na Kosovu zabránit masovému porušování lidských práv a neučinilo nic pro to, aby válečné zločince a osoby, které se dopustily zločinů na civilním obyvatelstvu dostala před soudy.

Celý článek...
 
Albrightová: Zásah spojenců v Kosovu je můj diplomatický úspěch Tisk Email

Čtvrtek, 12. června 2014Zásah v Kosovu považuje exministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová za svůj největší politický úspěch, ale objevují se i pochybnosti. Zejména vzhledem k jejím obchodním aktivitám, které v Kosovu poté měla.

Opravdu se divím, že někdo může něco takového říkat,“ ohradila se Albrightová. Zdůraznila, že tehdy v Kosovu umírali lidé jen kvůli svému původu, zatímco nyní tam mohou v klidu žít.

Celý článek...
 
Novým premiérem Kosova bude Ramush Haradinaj Tisk Email

Středa, 11. června 2014Novým premiérem Kosova bude vůdce Aliance pro Kosovo (ABK) Ramush Haradinaj. Je to výsledek povolebních jednání představitelů strany Demokratický svaz Kosova (DSK) a·Iniciativy pro Kosovo. Oznámil to Tanjug, kterého informovaly zdroje blízké zmíněným stranám.

Podle stejných zdrojů DSK získá místo prezidenta Kosova a předsedu kosovského parlamentu, zatímco lídr Iniciativy pro Kosovo Fatmir Limaj bude místopředsedou kosovsko-albánské vlády.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL